صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

تاپیک: انواع جنده

 1. #1
  عضو کهنه کار
  تاریخ عضویت
  Nov 2012
  نوشته ها
  136
  سپاس
  12
  172 بار در 27 پست تشکر شده

  انواع جنده

  سلام دوستان بخوانید ونظر فراموش نشه تا مطالب جالب بزارم
  - جنده ملتمس :
  این نوع جنده بودن آخرین مرحله جندگی در تمام جهان بجز کشور های آسیای میانه بخصوص ایران و افغانستان میباشد . در ایران و افغانستان بدلیل گرانی قیمت اجناس خوب و مرغوب از این نوع جنده بعنوان جنس ارزان و دست دو میلیارد و پانصد و پنجاه هزارم استفاده میگردد . در کشورهای غنی این نوع از جنده ها در گوشه و کنار خیابان ها ولو بوده ، به محض دیدن مردی مثل گدا ها بپای شما میافتند و حالا نمال کی بمال که آقا تو رو خدا بیا منو بکن که دارم میمیرم . هر کاری هم بکنید ول کن شما نمیشوند ، حتی مشت و لگد شما را مرهم دانسته و از آن لذت میبرند .
  در صورت مواجه شدن با این نوع جنده دو عدد پا از دوست و اقوام خویش قرض گرفته و فرار نمایید ، زیرا این موجودات به انواع و اقسام امراض مسری منجمله مرض خانمانسوز ایدز مبتلا میباشند . اگر شما فردی کس ندیده باشید در همان وحله اول از کردن وی دریغ نکرده با کمال میل بسوی بد بختی ، کثافت و لجن کیر بر میدارید . پس از همین لحظه حرف مرا گوش داده بدنبال یک عدد دوست هر چند بدترکیب و بد هیکل اما سخاوتمند باشید تا در مقابل این موجود ، خدای نا خواسته تسلیم نشوید .
  در زمانه های قدیم بزرگان اهل کس برای خود آداب و رسومی داشتند . فردی که بعنوان کس گاء به کیش کس کن ها در میآمد مکلف بود به قوانین آن کیش احترام بگذارد ور نه بعنوان مفسد و جانی مجازات میشد . اولین حکمی که در آن کیش بعنوان امری فرض شناخته میشد و تمام کس گاء ها بدان احترام میگذاشتند << کس سگ مگذارید که قفل میکند >> بود . هیچکس تا بعد از مرگ فروگذار بزرگ ، دوازدهمین رهبر کس گاء های جهان نتوانسته بود قفل از راز نهفته این سخن بردارد . مگر بعد از مرگ آن بزرگوار که خدایش بیامرزد مردی به اسم بکند و در رود ، که مردی استثنائی و دانا بود راز این سخن را کشف کرد . قانون مذکور در مورد جنس شماره 450 که برابر با قانون دوازدهم اجناس گاییده شده : اگر جنده ای بیش از هزار بار بگاء رفته باشد گاییدنش حرام باشد زیرا به تمامی امراض خطرناک و مسری آلوده میباشد . مجازات کسیکه نا خواسته ، خودخواسته و اجبار زن یا نفس الاغه خویش اقدام به گاییدن چنین جنده میکرد همانا مرگ و سپس به آتش کشیدن جسد مرد خاطی بود .
  تاریخ انقراض این کیش همانا برابر با ظهور آیین جدید و دروغین کس لیسان بوده است . برای آگاهی شما عزیزان بعنوان نمونه اولین و مهمترین کلام رهبر این آیین یعنی کس لیس اول که مادرش جنده در باران کس گایان بود را برایتان بیان میدارم . کاچی بهتر از هیچی که همانا اساس آیین کس لیسان باشد به کردن هر نوع کسی ، حتی حیوانات امر میکرد . این آیین نیز خوشبختانه در سال 1980 میلادی بدلیل سوء استفاده از اطفال و حیوانات اهلی مانند : گاو ، اسب ، الاغ ، شتر ، گربه ، سگ و پرندگان با شکایت انجمن های حمایت از کودکان و حیوانات اهلی غير قانوني اعلام شد

  - جنده مجانی
  این نوع جنده هم همانند جنده ملتمس در تمام کشور ها بجز ایران ، افغانستان و پاکستان به ندرت مورد استفاده قرار میگیرد . در کشورهای جهان اول که چشم و دول مردان از جنده سیر شده است این نوع جنده بوسیله عمله های آن کشورها بگاء میرود و آدم های درست حسابی توجه ای به این نوع موجود نمی کنند . در کشورهای پیشرفته این نوع جنده ها که تاریخ مصرفشان گذشته و به قول خودشون ایکپایرد شدن ، با ماشین در خیابانها راه افتاده و پسر سوار میکنند . البته هر پسری هم سوار ماشینشان نمی شود ، اما آنهایی که سوار ماشین این جنده ها میشوند امکان دارد پولی خوبی گیرشان بیاید . زیرا این موجودات اگر از طرف خوششان بیاید سعی در خر کردن او میکنند و مبلغی هم بعنوان پول تو جیبی به شما میدهند .
  متاسفانه در کشورهای جهان سوم این جنده ها هم دارای تاریخ مصرف بلند مدتی بوده ، حتی تا جسدشان نیز بوسیله مسئولین سردخانه گاییده میشود .

  - جنده لامکان
  این نوع جنده در تمام دنیا موجود بوده ولی قیمت آن در تمام دنیا همانند قیمت دلار و یورو در حال جابجایی و تغییر است . در خارج هزینه و کس مزد این جنده ها مشروب و یا تنقلات میباشد اما در ایران دارای ارزش والایی همچون ....... میباشد . این نوع جنده اکثراً در کنار خیابانها با پوششی غیر اسلامی دیده میشود و در مقابل چنین جنده ای صفی از انواع ماشین های مدل بالا ( بنز ) و مدل پایین ( پیکان ) ایستاده اند تا خانم هرکدام از آنان را به میل خویش انتخاب نماید . شما برای نمودن چنین جنده ای به مکان نیاز دارید ، زیرا این موجودات لامکان بوده و مکانی ندارند که شما را برده و پول مکان را جدا دریافت نمایند . پس یا مکان گیر بیاورید و یا اندرون ماشین خویش بکنیدشان تا انگشت پایشان برود توی چشمشان و جلسه بعد با مکان شوند .

  - جنده بامکان
  این نوع از جنده همانند جنده لامکان باشد اما تنها حسنی که نسبت به آن نوع از اقوام خود دارد این باشد که مکان دار بوده و پول مکان را به همراه پول سوراخ از شما بستاند .
  البته این نوع از بسیار خطرناك است چون شاید در مكان نسبت به شما تعرضی صورت گیرد و پولی هم از طرف دوستان پرداخت نگردد
  در این صورت هم كون دادید و هم پول نگرفتید
  خیلی سوزش داره

  - جنده بامرام
  همانا دوست دختر شما باشد که بدون چشمداشتی ( آره جون عمه شون ) تمام سوراخهای بدن خویش را در اختیار شما قرار میدهد . این نوع جنده بیخطر و کم خرج بوده به نفع اقتصاد شما و خانواده محترمتان میباشد . چنین جنده ای رفاقتی به شما میدهد ، به رفیق شما میدهد ، به داداش شما میدهد و اگر مامانتان عمر خود را به شما داده باشد ، به بابایتان نیز میدهد . در آخر نیز میگوید : واااااااااااااااا ، تو که گفتی نمیخای با احساسات من بازی کنی ؟ و یا : خیلی نامردی ، کثافت ! و یا : میرم شکایت میکنم. تو با احساسات من بازی کردی ، تو منو بازیچه دستت ( کیرت ) قرار دادی ! و یا : آخیششششششششششش بلاخره از شر تو ( همانا کیر شما ) راحت شدم . و یا اینکه : تو رو خدا با من ازدواج کن ، من دوست دارم .
  برای مبارزه با عوارض ناشی از این نوع جنده باید فقط یکبار تویش بگذارید و بس . اگر خووووووب گوشتی بود دو بار و گرنه فکر میکند بانوی خانه شم

 2. 7 کاربر زیر به خاطر این پست مفید از vaheid11 تشکر کرده اند

  arvia (04-23-2014), hotman6996 (04-17-2014), joker1 (04-08-2014), shahaviz (04-19-2014), tenda (01-03-2014), ژوزف (04-23-2014), خردادی (03-08-2014)

 3. #2
  عضو کهنه کار
  تاریخ عضویت
  Nov 2012
  نوشته ها
  136
  سپاس
  12
  172 بار در 27 پست تشکر شده
  نوعی جنده در ایران مشاهده شده
  جنده شارژی!!!!!!!!!!
  این نوع جنده شارژ ایرانسل میگیرد و سکس تل و وب کم از کس و کون میدهد
  در برخورد با این جنده مراقب باشید تا بی خورد شارژ در پاچه تان نرود

 4. 5 کاربر زیر به خاطر این پست مفید از vaheid11 تشکر کرده اند

  hellojoojoo (04-19-2014), joker1 (04-08-2014), lioon (05-31-2014), shahaviz (04-19-2014), TOY STORY (01-26-2014)

 5. #3
  Junior Member
  تاریخ عضویت
  Dec 2012
  نوشته ها
  7
  سپاس
  0
  Thanked 1 Time in 1 Post
  استاد اعظم متشکرم خیلی استفاده بردم

 6. #4
  عضو عادی
  تاریخ عضویت
  Dec 2012
  نوشته ها
  33
  سپاس
  0
  14 بار در 8 پست تشکر شده
  خیلی عالی بود دل درد گرفتم از خنده :)) بازم بنویس

 7. #5
  Member Sexygirl آواتار ها
  تاریخ عضویت
  Dec 2012
  نوشته ها
  41
  سپاس
  0
  25 بار در 8 پست تشکر شده
  ₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪ ₪₪₪
  وای دمت جیـــــــــــززززززززز
  کلی خندیدم. نوع نگارشش خیلی جالب بود
  ادامه بده

 8. #6
  عضو کهنه کار فرزین66 آواتار ها
  تاریخ عضویت
  Mar 2013
  محل سکونت
  ایران۱۹
  نوشته ها
  244
  سپاس
  1
  43 بار در 27 پست تشکر شده
  جالب بودمخصوصأبندآخر(به خودم زیادازاین قبیل حرفازدن)

 9. #7
  Member
  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  نوشته ها
  48
  سپاس
  0
  17 بار در 8 پست تشکر شده
  خیلی khوب bود

 10. #8
  Banned
  تاریخ عضویت
  May 2013
  نوشته ها
  119
  سپاس
  0
  15 بار در 13 پست تشکر شده

  [جنده

  هر کسی به چیزی معتاد میشه بعضی مواد مخدر بعضی به سکس--به مردی دایم سوار یک کوس چی میگید--جنده هم خودش برای خودش عالمی داره--ولی انها با ترس و لرز مشتری پیدا میکنند --چون جا مثل خارج گیر نمیاد تو ایران فضول زیادند

 11. #9
  Banned
  تاریخ عضویت
  May 2013
  نوشته ها
  119
  سپاس
  0
  15 بار در 13 پست تشکر شده
  این یک دردی هست از اجتماعی که مدیران انها درد را نمیتونند درمان کنند اخه هر کسی را برای کاری ساختند--واقعا افسوس به اینهمه بی بندباری

 12. #10
  عضو کهنه کار pouyapouya2012 آواتار ها
  تاریخ عضویت
  May 2013
  نوشته ها
  215
  سپاس
  49
  102 بار در 13 پست تشکر شده
  من از خودشون پرسیدم... (یه طوریکه طرف نفهمه منظورم خودش هم هست)
  جوابای مختلفی میدن.
  آخر همه ی حرفاشون اینه که بقیه جنده ان نه من !!!!!!!!!

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمی‌توانید تاپیک جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمی‌توانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمی‌توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •