صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

تاپیک: انواع جنده

عضو عادی
    سپاس
    12
    126 بار در 24 پست تشکر شده

انواع جنده

سلام دوستان بخوانید ونظر فراموش نشه تا مطالب جالب بزارم
    - جنده ملتمس :
    این نوع جنده بودن آخرین مرحله جندگی در تمام جهان بجز کشور های آسیای میانه بخصوص ایران و افغانستان میباشد . در ایران و افغانستان بدلیل گرانی قیمت اجناس خوب و مرغوب از این نوع جنده بعنوان جنس ارزان و دست دو میلیارد و پانصد و پنجاه هزارم استفاده میگردد . در کشورهای غنی این نوع از جنده ها در گوشه و کنار خیابان ها ولو بوده ، به محض دیدن مردی مثل گدا ها بپای شما میافتند و حالا نمال کی بمال که آقا تو رو خدا بیا منو بکن که دارم میمیرم . هر کاری هم بکنید ول کن شما نمیشوند ، حتی مشت و لگد شما را مرهم دانسته و از آن لذت میبرند .
    در صورت مواجه شدن با این نوع جنده دو عدد پا از دوست و اقوام خویش قرض گرفته و فرار نمایید ، زیرا این موجودات به انواع و اقسام امراض مسری منجمله مرض خانمانسوز ایدز مبتلا میباشند . اگر شما فردی کس ندیده باشید در همان وحله اول از کردن وی دریغ نکرده با کمال میل بسوی بد بختی ، کثافت و لجن کیر بر میدارید . پس از همین لحظه حرف مرا گوش داده بدنبال یک عدد دوست هر چند بدترکیب و بد هیکل اما سخاوتمند باشید تا در مقابل این موجود ، خدای نا خواسته تسلیم نشوید .
    در زمانه های قدیم بزرگان اهل کس برای خود آداب و رسومی داشتند . فردی که بعنوان کس گاء به کیش کس کن ها در میآمد مکلف بود به قوانین آن کیش احترام بگذارد ور نه بعنوان مفسد و جانی مجازات میشد . اولین حکمی که در آن کیش بعنوان امری فرض شناخته میشد و تمام کس گاء ها بدان احترام میگذاشتند << کس سگ مگذارید که قفل میکند >> بود . هیچکس تا بعد از مرگ فروگذار بزرگ ، دوازدهمین رهبر کس گاء های جهان نتوانسته بود قفل از راز نهفته این سخن بردارد . مگر بعد از مرگ آن بزرگوار که خدایش بیامرزد مردی به اسم بکند و در رود ، که مردی استثنائی و دانا بود راز این سخن را کشف کرد . قانون مذکور در مورد جنس شماره 450 که برابر با قانون دوازدهم اجناس گاییده شده : اگر جنده ای بیش از هزار بار بگاء رفته باشد گاییدنش حرام باشد زیرا به تمامی امراض خطرناک و مسری آلوده میباشد . مجازات کسیکه نا خواسته ، خودخواسته و اجبار زن یا نفس الاغه خویش اقدام به گاییدن چنین جنده میکرد همانا مرگ و سپس به آتش کشیدن جسد مرد خاطی بود .
    تاریخ انقراض این کیش همانا برابر با ظهور آیین جدید و دروغین کس لیسان بوده است . برای آگاهی شما عزیزان بعنوان نمونه اولین و مهمترین کلام رهبر این آیین یعنی کس لیس اول که مادرش جنده در باران کس گایان بود را برایتان بیان میدارم . کاچی بهتر از هیچی که همانا اساس آیین کس لیسان باشد به کردن هر نوع کسی ، حتی حیوانات امر میکرد . این آیین نیز خوشبختانه در سال 1980 میلادی بدلیل سوء استفاده از اطفال و حیوانات اهلی مانند : گاو ، اسب ، الاغ ، شتر ، گربه ، سگ و پرندگان با شکایت انجمن های حمایت از کودکان و حیوانات اهلی غير قانوني اعلام شد

- جنده مجانی
    این نوع جنده هم همانند جنده ملتمس در تمام کشور ها بجز ایران ، افغانستان و پاکستان به ندرت مورد استفاده قرار میگیرد . در کشورهای جهان اول که چشم و دول مردان از جنده سیر شده است این نوع جنده بوسیله عمله های آن کشورها بگاء میرود و آدم های درست حسابی توجه ای به این نوع موجود نمی کنند . در کشورهای پیشرفته این نوع جنده ها که تاریخ مصرفشان گذشته و به قول خودشون ایکپایرد شدن ، با ماشین در خیابانها راه افتاده و پسر سوار میکنند . البته هر پسری هم سوار ماشینشان نمی شود ، اما آنهایی که سوار ماشین این جنده ها میشوند امکان دارد پولی خوبی گیرشان بیاید . زیرا این موجودات اگر از طرف خوششان بیاید سعی در خر کردن او میکنند و مبلغی هم بعنوان پول تو جیبی به شما میدهند .
    متاسفانه در کشورهای جهان سوم این جنده ها هم دارای تاریخ مصرف بلند مدتی بوده ، حتی تا جسدشان نیز بوسیله مسئولین سردخانه گاییده میشود .

- جنده لامکان
    این نوع جنده در تمام دنیا موجود بوده ولی قیمت آن در تمام دنیا همانند قیمت دلار و یورو در حال جابجایی و تغییر است . در خارج هزینه و کس مزد این جنده ها مشروب و یا تنقلات میباشد اما در ایران دارای ارزش والایی همچون ....... میباشد . این نوع جنده اکثراً در کنار خیابانها با پوششی غیر اسلامی دیده میشود و در مقابل چنین جنده ای صفی از انواع ماشین های مدل بالا ( بنز ) و مدل پایین ( پیکان ) ایستاده اند تا خانم هرکدام از آنان را به میل خویش انتخاب نماید . شما برای نمودن چنین جنده ای به مکان نیاز دارید ، زیرا این موجودات لامکان بوده و مکانی ندارند که شما را برده و پول مکان را جدا دریافت نمایند . پس یا مکان گیر بیاورید و یا اندرون ماشین خویش بکنیدشان تا انگشت پایشان برود توی چشمشان و جلسه بعد با مکان شوند .

- جنده بامکان
    این نوع از جنده همانند جنده لامکان باشد اما تنها حسنی که نسبت به آن نوع از اقوام خود دارد این باشد که مکان دار بوده و پول مکان را به همراه پول سوراخ از شما بستاند .
    البته این نوع از بسیار خطرناك است چون شاید در مكان نسبت به شما تعرضی صورت گیرد و پولی هم از طرف دوستان پرداخت نگردد
    در این صورت هم كون دادید و هم پول نگرفتید
    خیلی سوزش داره

- جنده بامرام
    همانا دوست دختر شما باشد که بدون چشمداشتی ( آره جون عمه شون ) تمام سوراخهای بدن خویش را در اختیار شما قرار میدهد . این نوع جنده بیخطر و کم خرج بوده به نفع اقتصاد شما و خانواده محترمتان میباشد . چنین جنده ای رفاقتی به شما میدهد ، به رفیق شما میدهد ، به داداش شما میدهد و اگر مامانتان عمر خود را به شما داده باشد ، به بابایتان نیز میدهد . در آخر نیز میگوید : واااااااااااااااا ، تو که گفتی نمیخای با احساسات من بازی کنی ؟ و یا : خیلی نامردی ، کثافت ! و یا : میرم شکایت میکنم. تو با احساسات من بازی کردی ، تو منو بازیچه دستت ( کیرت ) قرار دادی ! و یا : آخیششششششششششش بلاخره از شر تو ( همانا کیر شما ) راحت شدم . و یا اینکه : تو رو خدا با من ازدواج کن ، من دوست دارم .
    برای مبارزه با عوارض ناشی از این نوع جنده باید فقط یکبار تویش بگذارید و بس . اگر خووووووب گوشتی بود دو بار و گرنه فکر میکند بانوی خانه شم

2. 7 کاربر زیر به خاطر این پست مفید از vaheid11 تشکر کرده اند

arvia (04-23-2014),hotman6996 (04-17-2014),joker1 (04-08-2014),shahaviz (04-19-2014),tenda (01-03-2014),ژوزف (04-23-2014),خردادی (03-08-2014)

عضو عادی
    سپاس
    12
    126 بار در 24 پست تشکر شده
    نوعی جنده در ایران مشاهده شده
    جنده شارژی!!!!!!!!!!
    این نوع جنده شارژ ایرانسل میگیرد و سکس تل و وب کم از کس و کون میدهد
    در برخورد با این جنده مراقب باشید تا بی خورد شارژ در پاچه تان نرود

4. 5 کاربر زیر به خاطر این پست مفید از vaheid11 تشکر کرده اند

hellojoojoo (04-19-2014),joker1 (04-08-2014),lioon (05-31-2014),shahaviz (04-19-2014),TOY STORY (01-26-2014)

Junior Member
    سپاس
    0
    استاد اعظم متشکرم خیلی استفاده بردم

عضو عادی
    سپاس
    0
    12 بار در 6 پست تشکر شده
    خیلی عالی بود دل درد گرفتم از خنده :)) بازم بنویس

Member Sexygirl آواتار ها
    سپاس
    0
    12 بار در 7 پست تشکر شده
    ₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪ ₪₪₪
    وای دمت جیـــــــــــززززززززز
    کلی خندیدم. نوع نگارشش خیلی جالب بود
    ادامه بده

عضو کهنه کار فرزین66 آواتار ها
    سپاس
    1
    37 بار در 26 پست تشکر شده
    جالب بودمخصوصأبندآخر(به خودم زیادازاین قبیل حرفازدن)
    اگه دنیامردونگی سرش می شد،اسمش زنونه نبود!

Member
    سپاس
    0
    12 بار در 5 پست تشکر شده
    خیلی khوب bود

Banned
    سپاس
    0
    13 بار در 11 پست تشکر شده

[جنده

هر کسی به چیزی معتاد میشه بعضی مواد مخدر بعضی به سکس--به مردی دایم سوار یک کوس چی میگید--جنده هم خودش برای خودش عالمی داره--ولی انها با ترس و لرز مشتری پیدا میکنند --چون جا مثل خارج گیر نمیاد تو ایران فضول زیادند

Banned
    سپاس
    0
    13 بار در 11 پست تشکر شده
    این یک دردی هست از اجتماعی که مدیران انها درد را نمیتونند درمان کنند اخه هر کسی را برای کاری ساختند--واقعا افسوس به اینهمه بی بندباری

عضو تازه کار pouyapouya2012 آواتار ها
    سپاس
    50
    48 بار در 5 پست تشکر شده
    من از خودشون پرسیدم... (یه طوریکه طرف نفهمه منظورم خودش هم هست)
    جوابای مختلفی میدن.
    آخر همه ی حرفاشون اینه که بقیه جنده ان نه من !!!!!!!!!