صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

تاپیک: انواع جنده

 1. #1
  عضو عادی
  تاریخ عضویت
  Nov 2012
  نوشته ها
  62
  سپاس
  8
  64 بار در 15 پست تشکر شده

  انواع جنده

  سلام دوستان بخوانید ونظر فراموش نشه تا مطالب جالب بزارم
  - جنده ملتمس :
  این نوع جنده بودن آخرین مرحله جندگی در تمام جهان بجز کشور های آسیای میانه بخصوص ایران و افغانستان میباشد . در ایران و افغانستان بدلیل گرانی قیمت اجناس خوب و مرغوب از این نوع جنده بعنوان جنس ارزان و دست دو میلیارد و پانصد و پنجاه هزارم استفاده میگردد . در کشورهای غنی این نوع از جنده ها در گوشه و کنار خیابان ها ولو بوده ، به محض دیدن مردی مثل گدا ها بپای شما میافتند و حالا نمال کی بمال که آقا تو رو خدا بیا منو بکن که دارم میمیرم . هر کاری هم بکنید ول کن شما نمیشوند ، حتی مشت و لگد شما را مرهم دانسته و از آن لذت میبرند .
  در صورت مواجه شدن با این نوع جنده دو عدد پا از دوست و اقوام خویش قرض گرفته و فرار نمایید ، زیرا این موجودات به انواع و اقسام امراض مسری منجمله مرض خانمانسوز ایدز مبتلا میباشند . اگر شما فردی کس ندیده باشید در همان وحله اول از کردن وی دریغ نکرده با کمال میل بسوی بد بختی ، کثافت و لجن کیر بر میدارید . پس از همین لحظه حرف مرا گوش داده بدنبال یک عدد دوست هر چند بدترکیب و بد هیکل اما سخاوتمند باشید تا در مقابل این موجود ، خدای نا خواسته تسلیم نشوید .
  در زمانه های قدیم بزرگان اهل کس برای خود آداب و رسومی داشتند . فردی که بعنوان کس گاء به کیش کس کن ها در میآمد مکلف بود به قوانین آن کیش احترام بگذارد ور نه بعنوان مفسد و جانی مجازات میشد . اولین حکمی که در آن کیش بعنوان امری فرض شناخته میشد و تمام کس گاء ها بدان احترام میگذاشتند << کس سگ مگذارید که قفل میکند >> بود . هیچکس تا بعد از مرگ فروگذار بزرگ ، دوازدهمین رهبر کس گاء های جهان نتوانسته بود قفل از راز نهفته این سخن بردارد . مگر بعد از مرگ آن بزرگوار که خدایش بیامرزد مردی به اسم بکند و در رود ، که مردی استثنائی و دانا بود راز این سخن را کشف کرد . قانون مذکور در مورد جنس شماره 450 که برابر با قانون دوازدهم اجناس گاییده شده : اگر جنده ای بیش از هزار بار بگاء رفته باشد گاییدنش حرام باشد زیرا به تمامی امراض خطرناک و مسری آلوده میباشد . مجازات کسیکه نا خواسته ، خودخواسته و اجبار زن یا نفس الاغه خویش اقدام به گاییدن چنین جنده میکرد همانا مرگ و سپس به آتش کشیدن جسد مرد خاطی بود .
  تاریخ انقراض این کیش همانا برابر با ظهور آیین جدید و دروغین کس لیسان بوده است . برای آگاهی شما عزیزان بعنوان نمونه اولین و مهمترین کلام رهبر این آیین یعنی کس لیس اول که مادرش جنده در باران کس گایان بود را برایتان بیان میدارم . کاچی بهتر از هیچی که همانا اساس آیین کس لیسان باشد به کردن هر نوع کسی ، حتی حیوانات امر میکرد . این آیین نیز خوشبختانه در سال 1980 میلادی بدلیل سوء استفاده از اطفال و حیوانات اهلی مانند : گاو ، اسب ، الاغ ، شتر ، گربه ، سگ و پرندگان با شکایت انجمن های حمایت از کودکان و حیوانات اهلی غير قانوني اعلام شد

  - جنده مجانی
  این نوع جنده هم همانند جنده ملتمس در تمام کشور ها بجز ایران ، افغانستان و پاکستان به ندرت مورد استفاده قرار میگیرد . در کشورهای جهان اول که چشم و دول مردان از جنده سیر شده است این نوع جنده بوسیله عمله های آن کشورها بگاء میرود و آدم های درست حسابی توجه ای به این نوع موجود نمی کنند . در کشورهای پیشرفته این نوع جنده ها که تاریخ مصرفشان گذشته و به قول خودشون ایکپایرد شدن ، با ماشین در خیابانها راه افتاده و پسر سوار میکنند . البته هر پسری هم سوار ماشینشان نمی شود ، اما آنهایی که سوار ماشین این جنده ها میشوند امکان دارد پولی خوبی گیرشان بیاید . زیرا این موجودات اگر از طرف خوششان بیاید سعی در خر کردن او میکنند و مبلغی هم بعنوان پول تو جیبی به شما میدهند .
  متاسفانه در کشورهای جهان سوم این جنده ها هم دارای تاریخ مصرف بلند مدتی بوده ، حتی تا جسدشان نیز بوسیله مسئولین سردخانه گاییده میشود .

  - جنده لامکان
  این نوع جنده در تمام دنیا موجود بوده ولی قیمت آن در تمام دنیا همانند قیمت دلار و یورو در حال جابجایی و تغییر است . در خارج هزینه و کس مزد این جنده ها مشروب و یا تنقلات میباشد اما در ایران دارای ارزش والایی همچون ....... میباشد . این نوع جنده اکثراً در کنار خیابانها با پوششی غیر اسلامی دیده میشود و در مقابل چنین جنده ای صفی از انواع ماشین های مدل بالا ( بنز ) و مدل پایین ( پیکان ) ایستاده اند تا خانم هرکدام از آنان را به میل خویش انتخاب نماید . شما برای نمودن چنین جنده ای به مکان نیاز دارید ، زیرا این موجودات لامکان بوده و مکانی ندارند که شما را برده و پول مکان را جدا دریافت نمایند . پس یا مکان گیر بیاورید و یا اندرون ماشین خویش بکنیدشان تا انگشت پایشان برود توی چشمشان و جلسه بعد با مکان شوند .

  - جنده بامکان
  این نوع از جنده همانند جنده لامکان باشد اما تنها حسنی که نسبت به آن نوع از اقوام خود دارد این باشد که مکان دار بوده و پول مکان را به همراه پول سوراخ از شما بستاند .
  البته این نوع از بسیار خطرناك است چون شاید در مكان نسبت به شما تعرضی صورت گیرد و پولی هم از طرف دوستان پرداخت نگردد
  در این صورت هم كون دادید و هم پول نگرفتید
  خیلی سوزش داره

  - جنده بامرام
  همانا دوست دختر شما باشد که بدون چشمداشتی ( آره جون عمه شون ) تمام سوراخهای بدن خویش را در اختیار شما قرار میدهد . این نوع جنده بیخطر و کم خرج بوده به نفع اقتصاد شما و خانواده محترمتان میباشد . چنین جنده ای رفاقتی به شما میدهد ، به رفیق شما میدهد ، به داداش شما میدهد و اگر مامانتان عمر خود را به شما داده باشد ، به بابایتان نیز میدهد . در آخر نیز میگوید : واااااااااااااااا ، تو که گفتی نمیخای با احساسات من بازی کنی ؟ و یا : خیلی نامردی ، کثافت ! و یا : میرم شکایت میکنم. تو با احساسات من بازی کردی ، تو منو بازیچه دستت ( کیرت ) قرار دادی ! و یا : آخیششششششششششش بلاخره از شر تو ( همانا کیر شما ) راحت شدم . و یا اینکه : تو رو خدا با من ازدواج کن ، من دوست دارم .
  برای مبارزه با عوارض ناشی از این نوع جنده باید فقط یکبار تویش بگذارید و بس . اگر خووووووب گوشتی بود دو بار و گرنه فکر میکند بانوی خانه شم

 2. 4 کاربر زیر به خاطر این پست مفید از vaheid11 تشکر کرده اند

  hotman6996 (04-17-2014),joker1 (04-08-2014),tenda (01-03-2014),خردادی (03-08-2014)

 3. #2
  عضو عادی
  تاریخ عضویت
  Nov 2012
  نوشته ها
  62
  سپاس
  8
  64 بار در 15 پست تشکر شده
  نوعی جنده در ایران مشاهده شده
  جنده شارژی!!!!!!!!!!
  این نوع جنده شارژ ایرانسل میگیرد و سکس تل و وب کم از کس و کون میدهد
  در برخورد با این جنده مراقب باشید تا بی خورد شارژ در پاچه تان نرود

 4. 2 کاربر زیر به خاطر این پست مفید از vaheid11 تشکر کرده اند

  joker1 (04-08-2014),TOY STORY (01-26-2014)

 5. #3
  Junior Member
  تاریخ عضویت
  Dec 2012
  نوشته ها
  7
  سپاس
  0
  0 بار در 0 پست تشکر شده
  استاد اعظم متشکرم خیلی استفاده بردم

 6. #4
  Member
  تاریخ عضویت
  Dec 2012
  نوشته ها
  32
  سپاس
  0
  8 بار در 4 پست تشکر شده
  خیلی عالی بود دل درد گرفتم از خنده :)) بازم بنویس

 7. #5
  Member Sexygirl آواتار ها
  تاریخ عضویت
  Dec 2012
  نوشته ها
  41
  سپاس
  0
  9 بار در 7 پست تشکر شده
  ₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪ ₪₪₪
  وای دمت جیـــــــــــززززززززز
  کلی خندیدم. نوع نگارشش خیلی جالب بود
  ادامه بده

 8. #6
  عضو کهنه کار فرزین66 آواتار ها
  تاریخ عضویت
  Mar 2013
  محل سکونت
  ایران۱۹
  نوشته ها
  244
  سپاس
  1
  23 بار در 18 پست تشکر شده
  جالب بودمخصوصأبندآخر(به خودم زیادازاین قبیل حرفازدن)

 9. #7
  Member
  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  نوشته ها
  50
  سپاس
  0
  4 بار در 3 پست تشکر شده
  خیلی khوب bود

 10. #8
  Senior Member
  تاریخ عضویت
  May 2013
  نوشته ها
  126
  سپاس
  0
  6 بار در 5 پست تشکر شده

  [جنده

  هر کسی به چیزی معتاد میشه بعضی مواد مخدر بعضی به سکس--به مردی دایم سوار یک کوس چی میگید--جنده هم خودش برای خودش عالمی داره--ولی انها با ترس و لرز مشتری پیدا میکنند --چون جا مثل خارج گیر نمیاد تو ایران فضول زیادند

 11. #9
  Senior Member
  تاریخ عضویت
  May 2013
  نوشته ها
  126
  سپاس
  0
  6 بار در 5 پست تشکر شده
  این یک دردی هست از اجتماعی که مدیران انها درد را نمیتونند درمان کنند اخه هر کسی را برای کاری ساختند--واقعا افسوس به اینهمه بی بندباری

 12. #10
  عضو تازه کار pouyapouya2012 آواتار ها
  تاریخ عضویت
  May 2013
  نوشته ها
  14
  سپاس
  18
  16 بار در 3 پست تشکر شده
  من از خودشون پرسیدم... (یه طوریکه طرف نفهمه منظورم خودش هم هست)
  جوابای مختلفی میدن.
  آخر همه ی حرفاشون اینه که بقیه جنده ان نه من !!!!!!!!!

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمی‌توانید تاپیک جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمی‌توانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمی‌توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •