صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678
نمایش نتایج: از 71 به 77 از 77

تاپیک: ادیسون آینده درخشان و محمد آینده اندوهناک

عضو تازه کار
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    این آقا یک حرفی زده من کاری ندارم ولی لطفآ توهین نکنید ایشون هم توهین به مقدسات نکرده ، نظرشو گفته .و فکر می کنه این کار امام رضا خودکشی محسوب می شه جواب خودتون رو بدید .اگه هم جوابی نداشتید که هیچ ولی فکر می کنم با توهین کردن هیچ نتیجه ای نمی شه گرفت .امیدوارم از هر دو طرف رفع سوتفاهم بشه و به آقای بازکننده این تاپیگ میگم برادر اینجا در کل جای این حرفا نیست و شما هم حق دارید میگید کجا دیگه میشه این همه ایرانی جوونو گیر آورد که بشه باهاشون حرف زد .شما هم حق داری

عضو تازه کار m khatar آواتار ها
    سپاس
    244
    10 بار در 5 پست تشکر شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorik نمایش پست ها
    این آقا یک حرفی زده من کاری ندارم ولی لطفآ توهین نکنید ایشون هم توهین به مقدسات نکرده ، نظرشو گفته .و فکر می کنه این کار امام رضا خودکشی محسوب می شه جواب خودتون رو بدید .اگه هم جوابی نداشتید که هیچ ولی فکر می کنم با توهین کردن هیچ نتیجه ای نمی شه گرفت .امیدوارم از هر دو طرف رفع سوتفاهم بشه و به آقای بازکننده این تاپیگ میگم برادر اینجا در کل جای این حرفا نیست و شما هم حق دارید میگید کجا دیگه میشه این همه ایرانی جوونو گیر آورد که بشه باهاشون حرف زد .شما هم حق داری
    حتما ما توهین کردیم؟؟؟
    این به مقدسات توهین نکرده؟؟؟این به خدا هم توهین کرده چه برسه به دین خدا تو هم نظرت با این موافقه نظرتو بگو چرت نگو-شماها یک مشت جاهلید با استدلال های چرت و دروغی
    بودن آدمایی مثله شما که استدلال هایی علیه خدا آوردند که خیلی قویتر از استدلال شماها بوده و مردم ساده رو تحت تاثیر قرار دادند
    تو اگه اهل بحثی برو با یک آدمی که از لحاظ دینی کامله بحث کن نه آدمایی که زیاد نمیدونن و میدونی تو جوابت میمونن
    تو اگه یه چیزیت نبود و میخواستی بحث کنی نه تحت تاثیر قرار دادن اینجا نبودی

عضو تازه کار
    سپاس
    3
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    خواهشا اگر علمی نداری نوشته الکی و کپی برندار بنویس. این چه مقایسه مزخرفی بود.محمد دنبال جنگ و خونریزی نبود کلامش پر از محبت و عشق ایثار و دوستی بود ولی هر عملی اطرافیان و محیط وحشی اون زمان عربستان موجب جنگ ها و خونریزی شد. وگرنه محمد دقیقا اومد که برعکس گفته جنابعالی محبت و انسانیت و جایگزین خونریزی کنه. دوما بشر امروز شاید به قول تو با پیشرفت تکنولوژی و علم به یه آسایشی نسبی رسده ولی آیا به آرامش هم رسیده یا مردم روز به روز دارن پریشان تر و مظطرب تر میشن؟ محمد اومد توسط دین آرامشو به آدمها هدیه کرد که پیشرفت علم نتونسته این کارو بکنه.
    از طرز صحبت کردنت و پیامهایی که در جواب دوستان نوشتی قشنگ مشخصه که در وجود خودت ذره ایی از آرامش وجود نداره و پر از استرس و اضطراب و نگرانی و پوچی هستی و چقد زندگی برات سخته با این طرز فکرت. بای

عضو عادی
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    to khayemale hame ja hasi akhe

عضو عادی
    سپاس
    0
    4 بار در 2 پست تشکر شده
    جانم فدای محمد-اهل تسننم و افتخار میکنم که پیامبرم محمد بوده-

اگه اسلام (اسلام دروغین الان نه)اسلام واقعی رو میگم اگه نبود خواهر و مادر تو هم باید مثل اون جنده های اروپایی لخت میرفتن بیرون-اسلام چی میگه ؟میگه کار زشت نکنین-قمار نکنین-به بزرگتر خود احترام بگذارین

و.... کدوم از این حرفها بده که خوشت نیومده---ادیسون هم برامون عزیزه-هر کس در جای خودش

عضو تازه کار
    سپاس
    0
    2 بار در 2 پست تشکر شده
    فوق العاده بود.به امید روزی که از دست خرافات رهایی یابیم.

عضو تازه کار
    سپاس
    1
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    اسلام با سلام صلوت و با گل و شیرینی وارد ایران شد.