نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

تاپیک: من و دودختر دانشجو

عضو عادی
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده

من و دودختر دانشجو

سلام اسمم سینا البته مستعار و 25 سالمه اهل آبادان این خاطره مال ترم 7 دانشگاهمه،اون موقع جزو درس خونا بودم و کلا میدونیدآخرای ترم همه دنبال رفع اشکال و جزوه میرن،یه روز سرکلاس دیدم یه دختری که رشته حسابداری بوداومد سمتم قدش حدود168 و به قول خودمون اندامی وقلمی گفت آقای م،اگه وقت داری یه روزیو بگو من بیام دانشگاه درسم بدی خلاصه چند جلسه ای تو محیط دانشگاه یا تو کلاسا درسش دادمو با یه نمره ای قبول شد بعد از اون ترم بعد باهم.بودیمو رابطمون گرم وصمیمی شد تادیدم اون یه منتطقه دیگه از آبادانه و بیشتر وقتها با ماشین میرفتیم دور میزدیمو در حد لبو لمس سینه شبها هم.اس سکسیو اینکه تنهاستو از این حرفا،یه شب گفت فردا مامامم اینا میرن اهواز فاتحه خودمو دوستم تنهاییم تو مزه بیار ویسکی هم دوستم دوست پسرش میاره خلاصه پسره آورد دم در و خبر نداشت من اونجام ریختم تو پارچو پیک پنجم گوز بودنو مست سیگار کشیدن منم دوپیک زدم که با نازنین فتم رو تختو لب همو خوردیم دستم و از زیر دامن بردمو کسشو مالیدم یه کس گوشتیو تپل داشت که منو کشوند رو خودشو منم لختش کردمو لباسامو درآوردم لاله گوشو سینشو میخوردمو کیرمم کلفتو بزرگ بود خودش میگفت عاشق کیرتم هم کلفته هم بزرگ رفتم رو کسشو انگشتمو رو چچولش مالیدم زبونمم لای کسش که دیدم صدا در آومد ذوستش چشماش قرمز و دیدم.نازی گفت بخور کسمو اونم اهلشه به اسما دوستش گفتم.سینه های نازیو بیا بخور که زود اومد لبو سینشو خورد منم کسشو بعد خوابیدمو نازی اومد کیرموخورد منو اسما لب خوردنو کسشو مالیدم و بعد نشست رو دهنم خوردم کسشو که داشت خفم میکرد از بس فشارش داد دهنم تازی قمبل کرد از کون تند و محکم کردمش با روغن که دیدم اسما جفتش لنگشو بتز کردهو انگشت تو کسش میکنه گفتم کست اپنه گفت آره نامزدم اپن کردو منم گفتم نازی لبشو بخور منم همون حالت کس اسما رو کردم کسش تنگ بود یه 10 مین تلمبه زدمو آبم تومد بعدش آبمو نازی خورد صبح هم اسما رفتو نازی رو تو حمام از کون کردم و برگشتم خونه مرسی از لطفتون روز خوش

عضو عادی
    سپاس
    0
    2 بار در 2 پست تشکر شده
    سلام بچه ابادان چرا خالی میبندی اگه راسته شماره بده تا ما هم بریم بزنیم

3. کاربران زیر برای این پست مفید از lordmeeen تشکر کرده اند:

mahya021 (05-05-2014)

عضو عادی
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    عرضه داشته باش دوست دختر پیدا کن اگه قرار به تل دادن بود خب دیگه همه مینشستن تل دخترا مردمو میدادن به کون گشادایی نظیر تو.

عضو عادی
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    مهم نیست کسی باور کن اینجا خاطرات سکسیه هرکی باور نمیکنه به خودش مربوطه بای

عضو عادی
    سپاس
    0
    2 بار در 2 پست تشکر شده
    چون دروغ گفتی بهت فشار اومد

7. کاربران زیر برای این پست مفید از lordmeeen تشکر کرده اند:

mahya021 (05-05-2014)

عضو کهنه کار
    سپاس
    2
    8 بار در 6 پست تشکر شده
    راس میگن شما خالی زیاد میبندین از این داستان دروغی و ساختگیت برای دوستان گذاشتی با اون نوشتنت اوسگل ......ببینم یهو از خواب نپریدی دیدی ریدی به خودت از خواب که دیدی بعدش رفتی حموم بعد تو حموم به یاد خوابت یه جغ زدی فکر کردی کون کردی هان

9. کاربران زیر برای این پست مفید از ali969 تشکر کرده اند:

mahya021 (05-05-2014)

عضو کهنه کار v0r0o0jak آواتار ها
    سپاس
    12
    483 بار در 72 پست تشکر شده
    kamelan chert bud
    مــ ـ ـرد یـ ـعـ ـنـ ــ ـے غـ ـیـ ـرتـ ـــ

دخترای محترم من باکسی از دنیای مجازی سکس نمیکنم.من خودم دوست دختر دارم و نیازامو بطور کامل برطرف میکنه.
    اینجا فقط واسه تفریح میام،همین

♥♥دکمه سپاس یادت نره♥♥

عضو تازه کار
    سپاس
    0
    2 بار در 2 پست تشکر شده
    bache abadan gam nakor oon rozi ke dashti ooona ro mikardi man shahedam chon hamon rooz kaharet va madaret ham man kardam to ye dast ona roo kardi man kahar va madaret 10 dast kardam

12. کاربران زیر برای این پست مفید از sanaz_jeegar تشکر کرده اند:

mahya021 (05-05-2014)

عضو تازه کار
    سپاس
    7
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    اسم آبادان میاد خالی بندی هم میاد لاف لاف لاف