صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 40

تاپیک: کون دادن زنم به همسایه ی جدیدمون

عضو کهنه کار
    سپاس
    8
    227 بار در 43 پست تشکر شده

کون دادن زنم به همسایه ی جدیدمون

( کون دادن زنم به همسایه ی جدیدمون )

سلام . من شایان هستم و 32 سالمه ، زنم اسمش ساناز هست و 28 ساله ، من و ساناز 4 ساله که باهم عروسی کردیم. البته 2 سال هم با هم نامزد بودیم و عقد کرده بودیم در کل 6 سالی از ازدواجمون می گذشت.
    ساناز ، زنم بسیار خوش هیکل و مانکن بود . راستش من وقتی اولین بار دیدمش جذب باسن و سینه هاش شدم و توی یه پاساژی بهش شمارمو دادم و چون با مادر و خواهرش بود نشد باش صحبت کنم به طوری که پس از چند روز که زنگ زد و قرار گذاشتیم تا همو ببینیم در سر قرار من صورتش یادم نمی اومد و از فرم کونش تشخیص دادمش و رفتم جلو و سلام کردم.

خلاصه هیکل و اندام ساناز واقعا دیوونه کننده بود ، مانتوی تنگ می پوشید و کوتاه و چسب ، طوری که وقتی تو خیابون راه می رفتیم ، با اینکه با من هم بود بازم یه سری از مردها و پسرها نمی تونستن جلوی خودشونو بگیرند و تیکه به ساناز می انداختن.
    دیگه جوری شده بود که هر جا می خواستیم بریم من تاکسی در بست می گرفتم.
    خلاصه از قصه اصلی پرت نشیم ، من چند هفته قبل از از دواجمون ، یه خونه اجاره کردم و یه سال اونجا نشستیم و خونه بعدی یه دو سالی بودیم تا چند وقت پیش (6 ماه ) اومدیم این خونه که الان هم توش ساکنیم. یه آپارتمان چهار طبقه که طرفهای آریا شهر (ستار خان ) هست و بسیار با کلاس و شیک . هر طبقش هم دو واحده و مجهز. استخر مشترک هم داره . واحد پهلویی ما یه زن و شوهر بودن که دو ماه بعد از اینکه ما اومدیم ، رفتن . و جاشون سه تا مرد اومدن که سن با لا بودن و دوتاشون مجرد بودن و یکیشونم متاهل بود ( اینها رو کم کم فهمیدیم ). متاهله اینجا رو واسه عشق و حالش گرفته بود و مغازه مانتو فروشی داشت ، اون دوتا هم با هم شریک بودن و باشگاه بدنسازی داشتن که بعد از مدتی فهمیدیم که یه سری کلاسهای یک نفره یا دونفره و خصوصی شونو آخر شبها (یازده) اینجا تمرین می دن و چون تو ی طبقه پایین استخر مشترک داشتیم هر وقت که نوبتشون بود مشتریهای خصوصی شونو اونجا تمرین می دادن.
    ما که اومدیم اینجا اون آقاهه و زنش(همسایه قبلی رو میگم ) شبهایی که باهم حال میکردن صداشون واضح می اومد آخه اتاق خوابشون چسبیده به دیوار ما بود و قشنگ من و ساناز آخ و اوخشونو می شنیدیم و اگر گوشمونو به دیوار می چسبوندیم دیگه صدای نفسهاشونم می شنیدیم. این کار دیگه کم کم واسمون یه عادت شده بود و هر شب که یارو زنش رو می کرد من هم سانازو میکردم . اسمه شوهره وحید بود و خانمش سمیرا ، اونها هم جوون بودن و یه بچه کودکستانی هم داشتن. آقا وحید چهار شونه و هیکلی و خیلی خوش اندام طوری که توجه ساناز رو به خودش جلب کرده بود چون اون روزهای اول یه شب که با ساناز در مورد همسایه ها حرف می ز دیم گفت که شوهر واحد پهلویی رو تو ی پیلوت دیده و یه جوری در مورد هیکل یارو تعریف می کرد ، انگار بدش نمی اومد که مرده یه دست هم بکنتش هنوزم وقتی تصور این صحنه رو می کنم که آقا وحید با اون اندام قوی و چار شونش داره زنم ساناز رو می کنه ، کیرم یهو راست می شه. یادم میاد اون شبهایی که سمیرا رو می کرد ، ساناز با چه شهوتی به حرفاشون از پشت دیوار گوش می کرد و وقتی که می خواستم بکنمش می دیدم کسش خیس خیسه. یادمه یه بار که در واحدمونو زدن و ساناز از چشمی در نگاه کرد تا ببینه کیه ، ..چون اصلا لباس مناسبی تنش نبود ، که اگه لازمه بره لباس بپوشه ، ولی اونشب در رو باز کرد . من اولش فکر کردم خانومهای یکی از همسایه ها هست که ساناز همونطوری در رو وا کرده ولی وقتی صدای آقا وحید و شنیدم که منومن کنان گفت "سلام ببخشید که مزاحمتون شدم.... اقا شایان هستن ؟.... یه لحظه با هشون در مورد شارژ ساختمون کار داشتم ..." خشکم زد و از اینکه ساناز با یه تاپ حلقه ایی و یه استرج بسیار نازک که تمام خط شورت و سوتینش رو می شد دید ، در رو واسه یه مرد غریبه باز کرده تعجب کرده بودم.
    خلاصه این صحنه ها بود که منو به فکر می برد و تحریک می کرد. من همش توی این خیال بودم که ببینم اقا وحید روی زنم خوابیده . اما به وحید با اینکه بدم هم نمی اومد زنمو بکنه ، اصلا شک نکرده بودم تا الان که از اینجا رفتن .....ادامه دارد

2. 3 کاربر زیر به خاطر این پست مفید از BAT تشکر کرده اند

coscesh (12-26-2013),man asali (09-28-2013),ROONEY (01-03-2014)

عضو کهنه کار v0r0o0jak آواتار ها
    سپاس
    12
    309 بار در 56 پست تشکر شده
    khaste nabashid

Member
    سپاس
    0
    6 بار در 4 پست تشکر شده
    کیرم تو کونت بیا ما زنتو بکنیم حالا که لاشی هستی

عضو کهنه کار ho33ein آواتار ها
    سپاس
    3
    3 بار در 3 پست تشکر شده
    كون زنتو جردادم ك از خوش فرميش ديگه با دستو پاهام ميكنمش

Junior Member
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    ادامه بده دیگه...چی شد بقیةش

عضو کهنه کار
    سپاس
    57
    8 بار در 8 پست تشکر شده

Exclamation دادا.خیلی.باهات.حال.میکنم.چ ن.توعکس.قلیون.میکشیرو.میگم. بچه.خور.از.نظآم.اباد

خیلی.باحال.بود

عضو عادی ahmadxxx آواتار ها
    سپاس
    119
    11 بار در 7 پست تشکر شده
    خیلی.باحال.بود

ادامه بده دیگه...چی شد بقیةش

Junior Member
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    خاک برسرت که زنت به یه کیر کلفتی کس میده

عضو کهنه کار
    سپاس
    8
    227 بار در 43 پست تشکر شده
    لینک عکسهای هیکل ناز زنم....ببینید ..... شک نکنید که آب کیرتون رو میاره!!!

http://www.4shared.com/folder/H-bnhZRP/ZaNaM.html

عضو عادی
    سپاس
    3
    کسی هست بیاد ارمنستان پیش من ؟؟؟ m_penalone@yahoo.com