صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 85

تاپیک: آهای تو که ادعات میشه خیلی حالیته و بلدی. اگه راست میگی بیا داخل اینو بخون

عضو کهنه کار pesar16santi آواتار ها
    سپاس
    4
    609 بار در 163 پست تشکر شده

Lightbulb آهای تو که ادعات میشه خیلی حالیته و بلدی. اگه راست میگی بیا داخل اینو بخون

این معما در حد دوم ابتدایی اگه نتونستی بخونیش اشکال نداره. اما زشتر از اون اینکه که نخای بگی چیه هر چند هم اشتباه بگی بازم همینه که جرات داشتی بیا بگی خیلی خودش حرفه. خوب حالا بگید این چیه. اسم یه شهره اسم کشوره اسم دماغ. اصلاً چیه. چطور خونده میشه؟برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 46232_372675442816485_1343039832_n.jpg
مشاهده: 3268
حجم: 15.6 کیلو بایت
    ویرایش توسط pesar16santi : 08-05-2013 در ساعت 06:14 AM

سپاس
    4
    مث اینکه کسی جرات نداره حتی بگه این چه جور خونده میشه آخه بیاید دستکم یه چیزی بنویسید تا من بفهمم یکم جرات داشتید که امدید گفتید. هر آدمی اشتباه میکنه. این چی خونده میشه نَفَتو خونده میشه یا نُفتِو خونده میشه چی خونده میشه بلاخره. یه چیزی بگید اصلاً بیان یه چیزه بی ربط بگید بابا این مثلاً ظاهرش خیلی سخته ولی باور کن از 2+2 هم راحت تره

Banned
    سپاس
    11
    566 بار در 86 پست تشکر شده
    نفتو دیگه :d

سپاس
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط v0r0o0jak نمایش پست ها
    نفتو دیگه :d
    وروجک اشتباه گفتی ولی بازم خیلی مرد بودی که امدی بازم بیا شاید درست گفتی اگه بیش از 20 کاربر مث تو جرات بکنه بیاد بگه این چیه؟ حتی اگه اشتباه بکنه من یه راهنمایی بهتون میکنم و اگه او راهنمایی رو بکنم مطمئنم اولین کسی که میفهمه . خودتی هر کس بتونه بفهمی من 4 تا آی دی دختره با معرفت میدم بهش تا بره باهاشون حال کنه شمارهاشونم اگه خواستید بهتون میدم. اما اگه تونستید بگید.دیگه ازم شماره و آی دی نخاید

سپاس
    4
    پسرا اگه بتون پاسخ بدن 4 تا آی دی دختر با شماره گیرشون میاد. دخترا هم کلکسیونی از اون سکسا و مجله ها و عکس و فیلمای که دوست دارند بهشون. مدیم.و هر چیز دیگه که خودتون میتونید بگید تا بعوان هدیه بهتون تقدیم کنم. البته هرچیزی غیره مردونگیمو. این تکیه آخریشو گفتم که سو استفاده نکنند بچه ها

Banned
    سپاس
    11
    566 بار در 86 پست تشکر شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط pesar16santi نمایش پست ها
    پسرا اگه بتون پاسخ بدن 4 تا آی دی دختر با شماره گیرشون میاد. دخترا هم کلکسیونی از اون سکسا و مجله ها و عکس و فیلمای که دوست دارند بهشون. مدیم.و هر چیز دیگه که خودتون میتونید بگید تا بعوان هدیه بهتون تقدیم کنم. البته هرچیزی غیره مردونگیمو. این تکیه آخریشو گفتم که سو استفاده نکنند بچه ها
    mage mardunegiam dari??

7. کاربران زیر برای این پست مفید از v0r0o0jak تشکر کرده اند:

mehrab69 (05-28-2014)

عضو عادی
    سپاس
    0
    6 بار در 6 پست تشکر شده
    خوب بابا حتما اون (ف) (ن) هستش و در نتيجه ميشه آهاي اقاي 16 سانتي ننتو هاهاها خوب شد حالا فهميدي چي گفتم ديگه گنده گوزي نكن براي بچه هاي باحال اين انجمن بدو برو خونت جوجو :)

عضو کهنه کار
    سپاس
    30
    15 بار در 12 پست تشکر شده
    اين روزا جوجه ها هم تخم ميذارن.ولي خوب واسه اينكه بهت برنخوره جوابشو ميدم.نفت و در مقابل كون ننت و ابجيت پايا پاي معامله مي كنم.ها ها ها

سپاس
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط v0r0o0jak نمایش پست ها
    mage mardunegiam dari??
    نه په خیال کردی مردونگی به قیلون کشیدنه.مردونگی رو نمیشه ازش برات بگم چون مخت هنگ میکنه.

سپاس
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط daneil نمایش پست ها
    خوب بابا حتما اون (ف) (ن) هستش و در نتيجه ميشه آهاي اقاي 16 سانتي ننتو هاهاها خوب شد حالا فهميدي چي گفتم ديگه گنده گوزي نكن براي بچه هاي باحال اين انجمن بدو برو خونت جوجو :)
    عزیزم چرا زورت امده نمیتونی بگی این چیه؟ ولی همین که جرات کردی و امدی یه چیزی گفتی معلومه که دله شیر داشتی

12. کاربران زیر برای این پست مفید از pesar16santi تشکر کرده اند:

معین کیر کلفت (01-06-2014)