نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: این ویدیو چطوره؟

رأی دهندگان
2. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • داغ

2 100.00%
  • سرد

0 0%
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

تاپیک: فـــتـــیـــش چــــــــهره

عضو تازه کار
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده

فـــتـــیـــش چــــــــهره

چطورین؟
    من چند هفته پیش ثبت نام کردم ولی تازه فرصت شد بیام. خوبین؟ چه خبرا؟
    من توی کار ادیت فیلم تجربه دارم و گفتم مدتی که اینجا پیشتون هستم، چندتا ویدیو واستون درست کنم.
    البته مشاور ساخت اینجور ویدیوها دوست پسرمه. اسمش حسامه. حسام یه روانشـناسه و میگه که عزیزان ایرانی امروز با مشکل فـتیش مواجه هستن و ...
    و سعی داره کمکشون کنه با روانشـناسیشون... و جالبه بدونید که از معدود کسانیه که کسی که فتـیش داره رو تشویق میکنه و میگه که این یه موهبت خداییـه...
    ما از خـندوانه شروع کردیم و از اونجایی که توی خـندوانه خنده سوژه شده، و با چهره های مختلفی طرف بودیم و هستیم، تعداد زیادی از مردم با خندیدن بعضی از بازیـگرها خودارضـایی کردن...
    تیتراژ اولیه خـندوانه رو یادتونه؟ اونجا یه دختر عینکی رو چندبار نشون دادن که خنده عجیبی داره همراه با عشوه های کوچیک.
    من و حسام ازش یه ویدیو ساختیم با شعر قدیمی و ریمیـکس و "تکرار شده" شده جـنیفر لـوپز. درواقع اهنگ خیلی خیلی تحـریک کننده شده به علاوه خنده های تکرار شونده و طولانیه اون دختر که منجر به تحـریک هرکسی که "فتـیش چهره" داره میشه.

در فتـیش ، "تکرار" خیلی مهمه. یادتون نره. مخصوصا در فتیش چهره.
    برام پیغام بفرستید که دوست دارید چه جور ویدیویی براتون بسازم. من خودم فتـیش پـا دارم..... فتیش آلت مردانه دارم......... فتیش قفسه و موی سینه مرد دارم....
    لطفا تا آخر نگاه کنید و نظرتون رو بدید. یعنی علاقمندان فتـیش نظر بدن.

خنده های دختر توی ویدیو اروم میشه تند میشه اروم میشه تند میشه تا همه جوره تحریک بشید...

لینک دانلود - کلیک یا کپی کنید: https://www.4shared.com/folder/EUFLtqpz/_online.html
    ویرایش توسط Mahnaz_69 : 03-08-2019 در ساعت 11:53 PM

عضو تازه کار
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    دوستان کجا راحت ترید واسه دانلود بگید همونجا آپلودش کنم.

کلمات کلیدی این تاپیک