صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23

تاپیک: داستان های سکسی شاش

عضو تازه کار
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده

داستان های سکسی شاش

از عنوان تاپیک معلومه که در مورد چیه . از کسایی که از گلدن شاور و شاش بازی خوششون نمیاد خواهش میکنم بدون اینکه نظر ملوکانه ای بدن از این تاپیک خارج شن .

از دوستان عزیزی که این فتیش رو دارن و داستانی یا خاطره ای دارن و دوست دارن اونو با ما شریک بشن دعوت میکنم تاپیک رو متعلق به خودشون بدونن و تشریف بیارن .

عضو تازه کار
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    اولین داستان رو خودم میزارم و سعی میکنم زود زود داستان بزارم چون مطمئنم کسانی هستن که دوس دارن ولی روشون نمیشه چیزی بگن . حداقل اینجا , جایی باشه که در این مورد بخونن :

چند سال پیش که جوونتر بودم حدود 22 ساله یه دوس دختر داشتم همسن خودم بود . رابطه جنسی نداشتیم فقط لب گرفتن و یکم بغل کردن . غروب یه روز پاییزی رفتیم سینما و کلی خوراکی و نوشیدنی خوردیم و فیلم که تموم شد من خیلی شاش داشتم . امدیم دیدیم جلو سرویس بهداشتی سینما صفه . گفتم بریم بیرون یه پارک پایینتر هست دسشویی داره نمیتونم وایسم .امدیم بیرون هوا تاریک شده بود و یکم هم شلوغ بود . سریع رفتیم دم پارکه و منم داشتم از شدت شاش به خودم میپیچیدم . دوس دخترم گفت زود برو و بیا . گفتم تو نداری گفت من دسشویی بیرون نمیرم کثیفه میرم خونه .
    رفتم دم دسشویی دیدم درو بستن و یه زنجیر گنده با یه قفل رو درشه . ای بخشکی شانس . برگشتم پیش دوس دخترم گفتم درش بستس چه خاکی به سرم بریزم . بارونم شدت گرفته بود اساسی . گفت خوب تاریکه و خلوته همونجا یه گوشه میکردی . گفتم نمیشه جلوش مردم رد میشن پشتشم میخوره به کوچه چراغا و خونه ها روشنه ای خدا چیکار کنم ؟
    دوس دخترم دستمو گرفت گفت بیا یه کاریش میکنیم . گفتم چیکار . دستمو گرفت کشید و رفتیم . خونشون زیاد دور نبود از اونجا . منو برد تو یه کوچه خلوت و نسبتا باریک که تهش بن بست بود و یه طرفش دیوار یه ساختمان بهداشت قدیمی بود که کسی توش نبود هیچوقت . دیوارش بیست سانتی بود و بقیش نرده . زود زیپمو باز کردم و کیرمو درآوردم و از لای نرده ها رد کردم . دوس دخترم که اونور بود کنجکاویش گرفت و امد اینور کیرمو دید . هم خجالت کشیدم هم خوشم امد . بخاطر شاش زیاد کیرم نیمه شل بود و نسبتا بزرگ دیده میشد . بهم گفت چه خوبه پسرا میتونن شاششون رو بپرونن . گفتم خوب میگیریمش و الا ما هم سرپایین میره . دوست داشت کیرمو بگیره . گفتم بیا امتحان کن . کیرمو گرفت . برخورد دستش باعث شد کیرم شق شه کم کم . یه اوووووووف کرد و یکم فشارش داد . یهو فشار شاشم خیلی زیاد شد و حدود دو سه متری پاشید که جیغ زد . گفتم یواش .الان میان . از شانسم بارون خیلی زیاد بود و ملت فقط از سر کوچه میدویدن و کسی توجهی به ما نداشت . شاشیدنم از یک دقیقه گذشت ولی هنوز با همون فشار اولیه میشاشیدم . یه اوووفی کردم . گفت چی شد . گفتم تموم نمیشه چرا . گفت خوب شاش زیاد داشتی . یه ده ثانیه دیگه شاشیدم و تموم شد . جایی که شاشیده بودم کلی شاش جمع شده بود و تقریبا یه برکه کوچیک درست کرده بود . کیرمو از لای انگشتای دوس دخترم دراوردم و یکم تکون دادم چیزی تو لوله کیرم مونده بریزه . خندید گفت چه جالب . ما دخترا باید کونمونو تکون بدیم . بعد خندیدیم و زیپمو کشیدم بالا و راه افتادیم . تو راه اون هی به خودش میپیچید گفتم چیه گفت جیش دارم . گفتم خوب توهم میکردی گفت من که کیر ندارم ....

عضو تازه کار
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    باغ عموم اینا دعوت بودیم من هشت ساله بودم و داشتیم بازی میکردیم . نهار خورده بودیم و هر کی یه گوشه بود ما هم گرگم به هوا بازی میکردیم . یکی گرگ شد و بقیه هم رفتیم اطراف قایم شیم . منم رفتیم نزدیک یکی از دیوارا کنار دستشویی ته حیاط خودمو قایم کردم . درش جوری بود که به کناره باز میشد و رو به بیرون جوری که اگرم در باز میشد از تو باغ کسی توی دسشویی رو نمیدید . همونجوری نشسته بودم که عموم امد رفت تو درو هم نبست . ایستاده شاشید و رفت بیرون و من هیچی ندیدم . البته اونم منو ندید چون یه چاله کم عمق بود که توش بودم و کنارش گیاه و علف و اینا بود اصلا معلوم نبودم خیلی هم کوچولو بودم تو بچگی . البته دسشوییه جوری بود که میرفتی تو یه پله میخورد بری بالا و کاسه اونجا بود . کمی بعد از اینکه عموم رفت خواهر زن عموم که تازه عروسی کرده بود امد رفت تو دسشویی درم بست ولی کامل بسته نشد . بخاطر عجله ای که داشت بیخیال در شد و فوری شلوارشو دراورد و نشست . دو ثانیه نشد شاشش شروع شد اول با سرعت کم امد که پاشید جلو بعد یهو انگار شیلنگ آب باز کردی با فشار زیادی شاشیدنش شروع شد . شاشش میخورد کف دسشویی کمونه میکرد همه جا جلو و کناره ها و حتی رو پاش . حدود سی ثانیه یا کمی بیشتر با همون فشار شاشید . بعد یه آه از سر رضایت کشید و فشار شاشش کم شد تا قطع شد . بعد آفتابه آب رو گرفت کل دسشویی و رفت بیرون . تا مدتها صحنه شاشیدن خواهر زن عموم جلو چشمم بود . بعد از اون قضیه چند بار دیگه رفتم و نگاه کردم ولی تکرار نشد .

عضو تازه کار
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    خونه یکی از عمه هام بودم و با دختر عمم یه سر و سری داشتم . البته خیلی حواسم جمع بود و هیچوقت سوتی ندادم . کار خاصی هم نمیکردیم دختر بود و از کون هم رابطه نداشتیم نهایت رابطمون 69 بود اونم فقط دوبار . یه سری خونشون بودیم عمم صدام زد گفت برو از تو انباری سیب زمینی بیار و یه سبد داد بهم . خونشون یه اپارتمان بود که دسشوییش دم در ورودی بود همون اول که وارد میشی سمت راست و انباری هم بیرون واحدشون تو راهرو بود . من رفتم و دنبالم دختر عمم امد بره دسشویی یه بوس هوایی هم فرستاد . من رفتم در انباری روباز کردم و دختر عمم رفت دسشویی . داشتم سیب زمینی میزاشتم تو سبد که از دسشویی صدای اب میومد با فشار . سیب زمینی هارو ریختم تو سبد و درو میبستم که صدا قطع شد . یکم وایسادم دختر عمم بیاد بیرون دوباره صدای اب امد ولی کم. برام تعجب بود اول ابو باز میکنه بعد جیش میکنه . گفتم تابلو میشه همینجور وایسم رفتم تو .سیب زمینی هارو دادم به عمم و رفتم نشستم . دختر عمم امد بیرون رفت تو اتاقش . گذشت بعد چند وقت که بیرون بودیم یاد اون روز افتادم گفتم راستی تو اول ابو باز میکنی بعد میشاشی ؟ با خنده گفتم . اونم گفت وا مگه دیوونم . گفتم خودم اون روز شنیدم ابو باز کردی بعدش یکم جیش کردی . زد زیر خنده و گفت نه کسخل . اول شاشیدم بعد خودمو شستم . چشام گرد شد گفتم اون صدای شاشت بود ؟ گفت اره چطور مگه ؟ گفتم برو بابا مگه شیلنگه ؟ گفت خوب عادیش همینه دیگه دخترا اینجور میشاشن . یکم مکث کردم و یه فکری به سرم زد که شاشیدنشو ببینم . گفتم باور نمیکنم دووغ میگی . گفت نه بابا دروغم چیه .گفتم پس باید ببینم . گفت باشه .یه روز قرار گذاشتیم رفتیم بیرون باهم ماشین داشتم رفتیم حاشیه شهر . یه جای خلوت رفتم تو خاکی یکم رفتم . امد پایین منم دوتا در سمت راننده رو باز کردم نشست و شروع کرد شاشیدن . اینقد فشارش زیاد بود که زمین خاکی رو سوراخ میکرد و یه چاله درست کرد . قطرات شاشش همه جا میپاشید و تقریبا روی شاشش کف زیادی درست شده بود . بیست ثانیه شاشید بعد یهو قطع شد . گفت حالا باورت شد ؟ منم که هدفم چیز دیگه ای بود گفتم اره واقعا نمیدونستم در حالی که اون نمیدونست که من شاشیدنای زیادی رو دیدم و میخواستم مال اونو ببینم .

عضو تازه کار
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    با دوس دخترم خونه بودیم داشتیم سکس میکردیم وسط سکس گفت شاش دارم گفتم یکم تحمل کن الان تموم میشه . گفت الانه که بریزه گفتم نزدیک امدنمه . گفت دیگه نمیتونم . گفتم نگران نباش سطل آشغال هست فوری میارمش برات توش میشاشی . نزدیکای ارضا شدنم بود که دیدم دادش بلند شد داره میریزه بیخیال سکس شدم فوری سطلو آوردم امد . نرسیده به سطل شاشش با فشار پاشید کنار سطل و فوری روش نشست . اون یه ذره شاش اینقدر با فشار و زیاد امد انگار یه لیوان آب ریختی . با سروصدای زیاد تو سطل میشاشید و حدود یه دقیقه ادامه داشت . صدای شاشش انگار صدای ناودونه که بارون شدیدی باریده و با فشار میشاشید تو سطل .بعد یه دقیقه که تموم شد از رو سطل پاشد به جرات میتونم بگم نزدیک دو سطل شاشیده بود . اینقدر حشری شدم از شاشیدن زیادش وقتی ادامه دادم سکس رو نرسیده به یه دقیقه ارضا شدم و یکی از شدیدترین ارضا های عمرم بود .همیشه از دیدن شاشای زیاد و طولانی و پرفشار به شدت تحریک میشدم . رفتیم سطلو شاشو بریزیم تو دسشویی یهو ریختم کل کاسه توالت رو پر کرد .

عضو تازه کار
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    یبار تو پارک بودیم دم دمای شب اواخر نعطیلات نوروزی . یه چادر بود ده متر اونطرفتر . اصلا بهش توجه نداشتم . پاشدم برم آب معدنی بخرم از پشت بوته ها رفتم یهو زیپ چادر باز شد ناخودآگاه وایسادم . یه زنه امد بیرون یه نگاه انداخت اونور . فکرشم نمیکرد کسی لای بوته ها باشه . دید کسی نیست سریع مانتوشو داد بالا و شلوارشو درآورد نشست همونجا . صدای شر شر شاشش تا اونجایی که من بودم واضح میومد . نشستم ببینم دیدم جریان شاش پر فشاری از لای پاهاش میپاشه رو زمین . کسش معلوم نبود هوا داشت تاریک میشد ولی قطرات شاشش که میپاشید دیده میشد . حدود 40 ثانیه ای شاشید و زود بلند شد رفت تو . بعد یکی دو دیقه پاشدم از اونجایی که شاشیده بود رد شدم . کل محوطه خیس شاش بود

عضو تازه کار
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    نصف شب از خواب بیدار شدم . دلدرد شدیدی داشتم . پری کنارم خوابیده بود لخت لخت. رفتم دستشویی و نشستم . طبق عادت هردوتامون در دستشویی رو نمیبستیم . پنج دقیقه نشده بود که نشسته بودم پری امد در نیمه بازو کاملا باز کرد و با چشمای خواب آلودش نگام کرد . نگاش کردم و امد تو جلوم وایساد و پاهاش رو یکم باز کرد و با دستاش لای کسشو از هم باز کرد . چند لحظه طول نکشید که سیل شاشش راه افتاد . شاشش مستقیم میخورد تو صورتم و سینم . با جریان پر فشار شاشش بازی میکرد و بعضی وقتا شاشش از کنار صورتم به دیوار میخورد و بعضی وقتام از بالای سرم رد میشد . حدود سی ثانیه ای شاشید روم . کل تنم شاشی شده بود و گرم . شاشش که تموم شد امد جلو . کسشو یکم براش خوردم . کم کم خواب از سرش پرید . کارمو تموم کردم و خودمو شستم و رفتیم حموم .....

عضو عادی
    سپاس
    19
    4 بار در 3 پست تشکر شده
    یعنی خاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااک .........................

عضو عادی GHADER23 آواتار ها
    سپاس
    0
    3 بار در 3 پست تشکر شده
    واقعا خاک همراه فاک

عضو تازه کار
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoomanjoon نمایش پست ها
    یعنی خاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااک .........................
    پست اول رو که خوندی یعنی میدونی داری چی میخونی خانواده مشکوک