صفحه 3 از 19 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 181

تاپیک: من مهنازم، یه خانم عصبی

عضو عادی
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahnaz_69 نمایش پست ها
    شما نگران توسری خور جماعت نباش. مراقب باش کلاه خودتو باد نبره :)

ضمنا، کسی از نجاسات خوری تعریف نکرد! قطعا یه کار نجس و کثیفه و اسلام در اکثر مواقع اون رو رد میکنه. در عین اینکه کاری بس ناپسنده، مادامی که باعث دین گریزی نشه "یعنی مسلمان رو از دین خود دور نکنه"، و دیندار از این بابت اطمینان حاصل کرده باشه که خوردن نجاسات باعث تضعیف روحی و دینی او نمیشه، پس مکروه محسوب میشه.

جدا از این، گاهی انسان در مقابل عمل بد و بدتر قرار میگیره. در اینجا اسلام میگه هر کاری بکنید تا از انجام هر دو عمل فا صله بگیرید، اما اگر به صلاح نبود و شرایط متفاوت بود، و اگر به بیچارگی خوردید، عمل بد رو انتخاب کنید، اما در ترک اون عمل کوشا باشید، و قطعا از الله بعد از انجامش طلب آمرزش کنید.

نگران نیستم تا موقعی که آدم های اسکولی مثل تو اینجاست که شادی من رو تضمیین میکنه چرا باید نگران باشم..کسی که خودش رو گول میزنه و میگه آره اسلام این رو گفته تا میتونی بکن تا دینت به خطر نیفته..نجاست نجاسته..تحت هیچ شرایطی مکروح و مباح و حلال نمیشه..گفتم که تو هم از دار و دسته بقیه آخوند ها هستی که برای خودت ماده تبصره میزنی تا کار خودت رو توجیح کنی..هدف دین اسلام قطعا کمر به پایین هست و تجبی از گفتار تو نداره..چون تو هم در همون راستا کار میکنی..جایی که میتونی به دختر نه ساله تجاوز کنی با این توجیح که دین به خطر نیفته..

عضو کهنه کار Mahnaz_69 آواتار ها
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    یه سادیسمی می تونه با یه برنامه ریزی تموم عُقده خودشو روی یه مازوخیزمی خالی کنه،
    اما اگر بگیم "این کار بده"، آیا حمله ناگهانی و دور از کنترل یه سادیسمی توی خیابون، یا پریدن یه مازوخیزمی عُقده به دل جلوی ماشین، کاری "بدتر" نیست!؟ :)

الله یارتون.

عضو عادی
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahnaz_69 نمایش پست ها
    یه سادیسمی می تونه با یه برنامه ریزی تموم عُقده خودشو روی یه مازوخیزمی خالی کنه،
    اما اگر بگیم "این کار بده"، آیا حمله ناگهانی و دور از کنترل یه سادیسمی توی خیابون، یا پریدن یه مازوخیزمی عُقده به دل جلوی ماشین، کاری "بدتر" نیست!؟ :)

الله یارتون.
    دقیقا سادیسیمی رو خوب اومدی..یک سادیسمی فقط میتونه بگه من عقده پرستش دارم..یک سادیسمی می تونه بگه بیاید نجاست من رو بخورید..یک سادیسمی میتونه بگه من دوست دارم تحقیرتون کنم...آدم سالم که این حرف ها رو نمیزنه..مثل آدم میره سکسش رو میکنه بدون اینکه به عقیده بقیه کار داشته باشه ..
    تنها یک سادیسمی هست که همزمان ادعاتی دین میکنه و همزمان خلافش عمل میکنه

سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط artac نمایش پست ها

نگران نیستم تا موقعی که آدم های اسکولی مثل تو اینجاست که شادی من رو تضمیین میکنه چرا باید نگران باشم..کسی که خودش رو گول میزنه و میگه آره اسلام این رو گفته تا میتونی بکن تا دینت به خطر نیفته..نجاست نجاسته..تحت هیچ شرایطی مکروح و مباح و حلال نمیشه..گفتم که تو هم از دار و دسته بقیه آخوند ها هستی که برای خودت ماده تبصره میزنی تا کار خودت رو توجیح کنی..هدف دین اسلام قطعا کمر به پایین هست و تجبی از گفتار تو نداره..چون تو هم در همون راستا کار میکنی..جایی که میتونی به دختر نه ساله تجاوز کنی با این توجیح که دین به خطر نیفته..
    شما بهتره یه میکروفون دستت بگیری و جلو عُموم حرفاتو بزنی چون اینطوری فقط دهانت رو خسته میکنی :)
    اگر شما دید و نظر متفاوتی نسبت به حل مسائل داری، بسم الله :) دو تا مُرید جمع کن و اعلام حظور موقت کن :)
    خندیدن های بیخود که به جایی نمیرسه :)
    اگر می تونی، آن کن که میخواهی :) اگر نه، پس چرند نگو عزیزم :)
    ضمنا، شما شاد باش :) شادی حقته :)

سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    دقیقا سادیسیمی رو خوب اومدی..یک سادیسمی فقط میتونه بگه من عقده پرستش دارم..یک سادیسمی می تونه بگه بیاید نجاست من رو بخورید..یک سادیسمی میتونه بگه من دوست دارم تحقیرتون کنم...آدم سالم که این حرف ها رو نمیزنه..مثل آدم میره سکسش رو میکنه بدون اینکه به عقیده بقیه کار داشته باشه ..
    تنها یک سادیسمی هست که همزمان ادعاتی دین میکنه و همزمان خلافش عمل میکنه
    تا تعریف شما از سالم بودن چه باشه :)
    سادیسم و مازوخیزم جزئی از شخصیت انسانه :)
    اتفاقا کسی که به خود برچسب "سالم" میزنه، اونه که بیماره :)
    من با افتخار میگم که هم سادیسم دارم و هم مازوخیزم :).
    مادامی که لذت تو، منجر به آسیب و آزار "ناخواسته" دیگران نشه، موردی نداره. حالا اگر دیندار هستی، بر طبق اصول دین، اگر بی دین هستی، آزادانه عمل کن.
    اما چیزی که مشترکه، اینه که به کسی آزار نرسونی. :)

حالا شما برو با "سلامتت" زندگی کن :)

عضو عادی
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    مرسی که شادی رو به من هدیه دادی من ادعایی ندارم که حالا بخوام مرید داشته باشم.صرف جوابت رو دادم..نظر متفاوتی هم بهت ندارم.
    .اصلا ..صرفا جواب این همه تضاد رو بهت دادم باشد که به راه راست هدایت شوید.

شما هم بهتره یک بخش تو رساله اضافه کنی به نام چگونه نجاسات خود را بخورید تا دین خود به خطر نیفتد مطمئن باش کلی مرید پیدا میکنی..

سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    یه سادیسمی فقط حق داره به یه مازوخیزمی آسیب بزنه، در حد و اندازه ای که اون مازوخیزمی راضی باشه :).

فهمش سخت نیست :) شرطش "آدم بودنه" :)

سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    مرسی که شادی رو به من هدیه دادی من ادعایی ندارم که حالا بخوام مرید داشته باشم.صرف جوابت رو دادم..نظر متفاوتی هم بهت ندارم.
    .اصلا ..صرفا جواب این همه تضاد رو بهت دادم باشد که به راه راست هدایت شوید
    سپاس از نظرات شما و سپاس از آرزویی که برای من کردید :).
    همه به راه الله هدایت شویم.

عضو عادی
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    اگر دین نداری آزاد مرد باش.
    بیمار بیماره ...دیگه مشخصه ..کی که کمبود داره به نوعی بیمار حساب میشه..کسی که عقده پرستش داره یک جور بیمار حساب میشه..
    آفرین الان لذت تو باعث آزار یک جمع شده مثل خودم..الان حکمت چیه؟

سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    اگر دین نداری آزاد مرد باش.
    بیمار بیماره ...دیگه مشخصه ..کی که کمبود داره به نوعی بیمار حساب میشه..کسی که عقده پرستش داره یک جور بیمار حساب میشه..
    انسانی که بیمار نباشه، انسان نیست :)
    همه عُقده به دل داریم، مخصوصا ما ایرانی های عزیز :)

آفرین الان لذت تو باعث آزار یک جمع شده مثل خودم..الان حکمت چیه؟
    آزاریه که خود به خود هدیه کردی :)
    وقتی حرف بی پایه و اساس بزنی و تحمل پاسخ صحیح رو نداشته باشی، خب آزار می بینی :). حکم شما تفکره :)

کلمات کلیدی این تاپیک