صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

تاپیک: استاد كامپيوتر و خونه خالي

عضو تازه کار
    سپاس
    5
    16 بار در 9 پست تشکر شده

استاد كامپيوتر و خونه خالي

سلام
    10 سال پيش براي ادامه تحصيل اومدم تهران و براي گذران زندگي مشغول تدريس كامپيوتر شدم. يه كلاس دخترانه داشتم كه دختراي دبيرستاني و پشت كنكوري رو آموزش مي دادم. يه روز يه كي از دخترا يه نامه بهم داد. منم گذاشتم جيبم و شب رسيدم خونه ديدم شماره داده. خلاصه باهاش تماس گرفتم. 11 سال ازم كوچيكتر بود و سال آخر دبيرستان. ميگفت ميخواد بيشتر ياد بگيره و كلاس شلوغه و نميشه. منم كه كيرم تا بالاي نافم هميشه راست بود فرصت رو غنيمت دونستم و آوردمش خونه. البته يه چيزي حدود يه ماه طول كشيد تا مخش رو بزنم و بيارمش خونه خالي . همون جلسه اول بعد از درس دستماليش كردم و بعد يواش نشوندمش روي پام. بهش كفتم ميشه بوست كنم؟ اون هم گفت بعضي وقتها نبايد سوال كرد بايد عمل كرد. من فهميدم كه اون بيشتر از من حشريه. خلاصه جلسه اول به دستمالي سينه هاش و روناش و لب و لب بازي گذشت. يادمه هر دومون شلوار لي پوشيده بوديم. نمي خواستم رم كنه بنابراين جلسه اول كيرم رو نشونش ندادم و سعي هم نكردم بگامش. خواستم تشنه بمونه. اون جلسه تمام شد و من منتظر بودم براي جلسه بعد خودش پيشنهاد بده. 3 روز طول كشيد و خبري نشد. كم كم تصميم گرفتم كه من بگم كه تماس گرفت و گفت دوباره احتياج به كلاس خصوصي داره. اينجا بود كه من فهميدم حالا حالاها يه كون مشت افتادم و اين مهموني ادامه داره. قرار رو گذاشتيم و ..... ادامه دارد....

2. 3 کاربر زیر به خاطر این پست مفید از kissal تشکر کرده اند

arash maram (05-14-2014), daloo (05-24-2014), zhani (05-12-2014)

عضو تازه کار
    سپاس
    6
    13 بار در 9 پست تشکر شده
    میشه ادامشو بزاری؟

4. کاربران زیر برای این پست مفید از sina peterson تشکر کرده اند:

kissal (05-12-2014)

عضو تازه کار
    سپاس
    5
    16 بار در 9 پست تشکر شده
    اما ادامه ماجرا
    برای جلسه بعد یه روز ساعت 8 صبح قرار گذاشتیم. سر وقت اومد با این تفاوت که کتاب و دفترش رو نیاورده بود. حالا مطمئن شدم که درس و مشق و کلاس خصوصی بهانه است. منم که از خدا خواسته. از همون اول شروع کردیم به بازی بازی. این دفعه من یه شلوارک پوشیده بودم و زیرش هم شرت نداشتم. برای اینکه وقتی راست کردم کاملا معلوم باشه. اونم یه شلوار مشکی پوشیده بود.دفعه قبل من بهش گفته بودم از سوتین بنفش خوشم میاد. بهمین خاطر گفت این جلسه برت سورپرایز دارم. خلاصه بعد از کلی مالش و لب به لب ، در حالیکه نشونده بودمش بغلم و کیرم کاملا لای کونش باد کرده بود تیشرتش رو درآوردم و تازه فهمیدم که سورپرایزش سوتین بنفشه. سینه هاش رو وقتی از توی سوتینش درآوردم تازه دیدم که سینه هاش چقدر بزرگه طوریکه کاملا با تمام سر و صورت میشد بری توش. منم تا میتونستم شروع کردم به خوردن پستوناش. کاملا رفته بودیم فضا. بعد دستش رو با دستم گرفتم و بردم توی شلوارکم و کیرم رو تحویلش دادم. اول یه کم ناز کرد ولی خیلی زود شروع کرد با کیر و خایه ام بازی. بهش کفتم دوست داری کیر استادت رو ببینی؟ شروع کرد به ناز کردن. میگفت نه ، در نیارش! دستاشو گذاشته بود روی صورتش که مثلا نبینه! بلند شدم و شلوارکم رو در آوردم بعد یواش در حالیکه روی زمین خوابیده بود نشستم روی سینه و شکمش و کیرم رو گرفتم رو بروی صورتش. گفتم یه لحظه ببین. وای که چه لحظه باشکوهی بود. اولش مثل همیشه یه نمه ناز کرد ولی خیلی راحت باهاش کنار اومد و کلی باهاش بازی کرد. نمی خواستم همه چی یهو باشه. بهش گفتم بخورش ولی نخورد منم زیاد اصرار نکردم. فقط یه کم گذاشتمش لای پاش و در کونش. یه نمه هم کله کیرم رو مالیدم در کوسش. بعد کیرم رو گذاشتم لای سینه هاش و شروع کردم به زدن. آبم با فشار اومد و پاشید به زیر چونه اش و ریخت روی پستوناش. بنظرم برای این جلسه خیلی خوب بود. این بود که گائیدن و ساک زدنش رو گذاشتم برای جلسهای بعد. اینقدر بهش خوش گذشته بود که نه تنها ازم کلی تشکر کرد بلکه در حالیکه هنوز آب کیرم روی پستوناش بود خودش قرار گذاشت برای دو روز بعد و ..... ادامه دارد....

6. 2 کاربر زیر به خاطر این پست مفید از kissal تشکر کرده اند

daloo (05-24-2014), شلغم غریب (05-13-2014)

عضو تازه کار
    سپاس
    0
    2 بار در 2 پست تشکر شده
    لطفاادامشوبذارمنتظريم

عضو تازه کار
    سپاس
    5
    16 بار در 9 پست تشکر شده
    دو روز بعد و باز هم قرار ساعت 8 صبح
    اين دفعه تصميم داشتم هر طور شده كيرم رو بدم بخوره. ضمن اين كه ميخواستم هر طور شده اين دفعه گائيدنش رو شروع كنم. ديگه وقت رو تلف نكردم. البته اون هم حسابي خوشش اومده بود. اين بود كه تا رسيديم خونه شروع كرديم به بازي بازي. توي يه فضاي رمانتيك و با يه آهنگ لايت شروع كرديم به مالش. يواش يواش در حاليكه اون با كيرم ور ميرفت ، من هم پستوناش رو مي ماليدم و ميخوردم. راستش وقتي سينه هاش رو ميخوردم كلا مي رفت فضا. خوب كه حشريش كردم كيرم رو گرفتم روبروي صورتش و بهش گفتم بخورش. طبق معمول شروع كرد به ناز و نه و... من هم دائم كيرم رو مي ماليدم رو صورتش و روي لباش تا اينكه بالاخره كيرم رو كرد تو دهنش. آخ كه چه حالي داشت. يكي دو دقيقه كه كيرم رو خورد، ديگه نمي شد كير رو ازش گرفت. چنان ميخورد كه آدم ميرفت فضا. تخمام رو هم ليس ميزد بيا و ببين. كم كم شروع كردم به ماش كوسش. وقتي ميخواستم شلوارش رو دربيارم شروع كرد به نه و .... ولي خلاصه شلوارش رو درآوردم. يه شورت مشكي لامبادا. شورتش رو هم درآوردم و شروع كردم به بازي با كوس و كونش. بهش كفتم آماده اي؟ گفت براي چي؟ گفتم براي اينكه بكنمت. گفت قبلا هم گفتم كه بعضي وقتا نبايد پرسيد ، بايد عمل كرد! راستش اولين باري نبود كه ميخواستم كون بكنم. قبلا چندين بار كون دخترها رو تجربه كرده بودم. يادمه اولين باري كه كون يه دختره گذاشتم خيلي اذيت شدم و اذيت شد. چون بلد نبودم و فقط فيلم سوپر ديده بودم. اين بود كه راستش اينقدر با فشار و نابلدي گائيدم كه كونش خون افتاد. ولي كم كم براي كوناي بعدي ياد گرفتم . اگر حسش بود داستان بعضي هاشون رو براتون ميگم. خلاصه وقتي به ايشون رسيدم ديگه يه فاكر حرفه اي بودم و ميدونستم چطور بايد از كون گائيد كه دختر حالشو ببره. اول حسابي با كونش ور رفتم و بعد سوراخ كونش و كير خودم رو لوبريكانت مالي كردم .خلاصه هر دو به پهلوي چپ خوابيديم و من از پشت كم كم شروع كردم به عمليات ( پوزيشن مورد علاقه من براي شروع). خيلي باحوصله كم كم سرش رو فرو كردم. اين كار خيلي حوصله ميخواد. وقتي قراره يه دختر رو از كون بگاييد خيلي بايد حوصله كنيد اين رو من دارم بهتون ميگم كه آمار دخترايي كه گائيدم از دستم در رفته و كاملا پير اين كارم. يه سكس موفق از كون به راحتي يه ساعت وقت ميبره. فقط در اين صورته كه دختر هم حالشو ميبره وگرنه اگر قراره به سرعت باشه هيچي جز خاطره بد و درد براش نميمونه. اينه كه بايد خيلي حوصله كرد. البته بايد بلد باشي آبت رو هم نگه داري كه خودش مبحث مفصليه و هر كسي بلد نيست. خلاصه وقتي حوصله كني كونش آنچنان شل ميكنه كه تا تخمات ميتوني بكني تو و تند تند تلمبه بزني و تازه اون هم حال كنه. القصه كلي تلمبه زدم و تا تخمام ميكردم تو كونش. چند تا حالت رو هم تجربه كرديم مثل لنگ به شون، داگ استايل و... وقتي آبم مبخواست بياد تا ته كردم تو و آبم رو ريختم تو عمق كونش. جلسه تدريس خصوصي خيلي مفيدي بود. خلاصه سكسمون بطور رسمي آغاز شد و حالا از اين به بعد به حالات و پوزيشنهاي مختلف فكر ميكردم. راستش فيلم سوپر نگاه ميكردم و از فيلمها براي جلسه بعد ايده ميگرفتم. فردا كه تماس تلفني داشتيم كلي از عملياتمون تعريف كرد و خوشش اومده بود. دوباره براي چند روز بعد قرار گذاشتيم و... ادامه دارد...

9. کاربران زیر برای این پست مفید از kissal تشکر کرده اند:

daloo (05-24-2014)

عضو تازه کار
    سپاس
    0
    2 بار در 2 پست تشکر شده
    واقعاخوشم اومد ،خيلي گلي

عضو تازه کار
    سپاس
    5
    16 بار در 9 پست تشکر شده
    خوب همونطور كه گفتم حالا ديگه سكسمون حسابي براه بود و من از فيلمهاي سوپر ايده ميگرفتم. هر وقت كه مي خواستم ميومد و هر كاري كه ميخواستم ميكرد. البته هميشه اولش ناز ميكرد ولي بالاخره هر كاري ميخواستم ميكرد. مثلا تو يه فيلم سوپر ديده بودم كه زنها كون مردها را ليس مي زدن. بنظرم خيلي جالب اومد. يه بار ازش خواستم كه كه همينجوري كه خايه هامو ليس ميزنه بره پايين و سوراخ كونم رو هم ليس بزنه. واي كه نمي دونيد چه عالمي داره. يه بار هم ازش خواستم آب كيرم رو بخوره. اولش قبول نكرد. با كلي مخ زني اولش راضيش كردم آب كيرم رو بريزم تو دهنش و بعد اون بريزش بيرون. بعد از چند جلسه خلاصه موفق شدم راضيش كنم آب كيرم رو بخوره. بهش گفتم وقتي آب كيرم اومد بدون درنگ بده بره پايين. اولين بار اين جوري شد كه وقتي ميخواست آبم بياد تا ته كردم تو حلقش و آبم رو ريختم ته گلوش. همزمان دماغش رو هم گرفتم تا غورتش بده. يه كمي اي و اوي كرد ولي بقول خودش زياد هم بد نبود. از اون به بعد ديگه خيلي راحت آب كيرم رو ميخورد. من خيلي دوست داشتم وقتي كه آبم مياد بريزم رو زبونش و اون بخوره. اون هم همين كار رو با رضايت كامل انجام ميداد. با هم فيلم سوپر ميذاشتيم و ميديدم و كارهاي اونا رو تكرار ميكرديم. جشن تولد من و اون يه هفته فاصله داشت. يادم اول روز تولد من كه شد كيك خريديم و من كله كيرم رو ميزدم تو خامه كيك و ميذاشتم دهنش و ميخورد. هفته بعد هم مينجور. خلاصه تو مدتي كه با هم رفيق بوديم من خودم رو خفه كردم و يادم نمي ياد كاري باشه كه انجام نداده باشم. تمام پوزيشن هاي سكس رو امتحان كردم. حتي تا جايي پيش رفتم كه يه روز وقتي بعد از سكس رفتيم حموم ،توي حموم شاشيدم روش. راستش اين حركت رو تو يه فيلم سوپر ايتاليايي ديده بودم. يه بار هم فيلم رو بهش نشون داده بودم و بهش گفته بودم اين رو هم ميخوام. اين بود كه خلاصه توي حمام از سر تا پاش شاشيدم. شاش من هم اون روز مثل اينكه به تانكر شهرداري وصل شده بود. مگه ديگه تموم ميشد. كاملا شستمش. مي شاشيدم توي صورت و ميريختم توي دهنش. اونايي كه اين فيلمها رو ديدن ميدونن چي ميگم. يه جور رضايت رواني داره. آدم حس ميكنه تو يه جايگاه بالا وايساده. و... ادامه دارد....

12. کاربران زیر برای این پست مفید از kissal تشکر کرده اند:

daloo (05-24-2014)

عضو تازه کار
    سپاس
    0
    زرشک . چرا اتفاقا من هم دیدم که دختر کون مردو بلیسه و هم بشاشه رو دختر . ادامشو بزا تا خفت نکردم

عضو تازه کار
    سپاس
    5
    16 بار در 9 پست تشکر شده
    ادامه اش اينه كه نزديك به دو سال با هم رفيق بوديم و هر هفته بين يك يا دو بار با هم برنامه داشتيم. يه روز ترسان و لرزان اومد پيشم و گفت كه رفته پيش پزشك خانوادگي شون براي معاينه ادواري و ايشون بهش گفته كه چرا از عقب ميدي؟ به كي ميدي؟ و.... خلاصه اينكه اون انكار كرده بود ولي خانم دكتر گفته بود جلو قاضي ملق بازي؟!! التماسش كرده بود كه به مامانش نگه ولي دكتر قول نداده بود. خيلي مي ترسيد. دكتر گفته بود حداقل 9 ماه نبايد كون بده تا ردپاي كير من پاك شه. از يه طرف مي ترسيد ولي از طرف ديگه طعم سكس رو دوست داشت. خلاصه قرار شد تا 9 ماه گائيدن از كون رو تعطيل كنيم. راستش من همچين بدم هم نمي اود چون برنامه مون شده بود ساك زدن و... تو اين 9 ماه كلي آب كيرم رو دادم خورد و كلي شاشيدم بهش. تا اينكه يه روز گفت بذار تو كونم. منم كه بعد از 9 ماه دوباره مجوز كون گرفته بودم يه كون تاريخي گائيدم. بعدش گفتم داستان چيه؟ گفت مامانم فهميده. ظاهرا دكتر بهش خبر داده بود. اونم بدون اينكه صداش رو دربياره ميخواد شوهرم بده. اين هفته خواستگاريمه و ميخوان بدنم به پسر دائيم. اومدم كه آخرين كون رو بدم و برم. خلاصه اين آخرين جلسه ما بود . بلافاصله ازدواج كرد. منم رفتم دنبال كار خودم. كمتر از 10 روز يه دختر ديگه به تورم خورد و....

15. 2 کاربر زیر به خاطر این پست مفید از kissal تشکر کرده اند

daloo (05-24-2014), mok1 (01-21-2017)

عضو کهنه کار
    سپاس
    38
    75 بار در 50 پست تشکر شده
    داداش چی زدی؟؟؟؟؟؟ جنسش مرغوب بوده.........

17. 2 کاربر زیر به خاطر این پست مفید از فرنازی تشکر کرده اند

daloo (05-24-2014), lioon (05-27-2014)