صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 77

تاپیک: ادیسون آینده درخشان و محمد آینده اندوهناک

عضو کهنه کار
    سپاس
    52
    50 بار در 38 پست تشکر شده
    کیر محمد بره تو کوسه ننت تو که نمیدونی علم چیه تو خرافات احمقانت غرق شدی توهم میزنی هر کی نظر میده میگی منم مادر جنده ی کودن

عضو کهنه کار
    سپاس
    52
    خواهر کوسده ی الدنگ احمق الان من بخوام امضامو بیشتر کنم یا حذف کنم یعنی یه نفر دیگم ...خاله زنگ به چه چیزا توجه میکنه...میره یکی دیگه پشت من جواب داد عکس میگیره میگه منم...اخه مادر کوسده تو که تاپیک زدی احمق فقط منو تو بایید جواب بدییم یکی دیگه اومد تو دهنت رید منم اون...اخه تو چقد الدنگی ننتو به کیر خر بشونم که همچی طوله ی مادر جنده ی خنگ کوسمغز رو پس انداخت که نتونه جواب سوالا رو بده کم بیاره گاییده شه ننش توهم بزنه همه بگه منم...اخه کوسده ننه همه تاپیک میزنن پشت بندش جواب میدن میگیرن پس همه با اونی که کوس میگه تو دهنش ریده میشه عکس بگیرن بگن اونه پس اگه اینجوره هر کی تو تاپیک بر ضد من حرف که نه کوسشعر گفت همه تویی دیگه یه عکسم بگیر...تو که نمیتونی جواب سوالا رو بر پاییه ی علم بدی نیازی نیس از این کارا کنی چون درد داری...بر بمیر تا خوراک کرم ها شی تا زمین از احمق های مثل تو پاک شه تازه من چندتا ایدییه ایکس دارم همین عکسم خود خودم روشه...جواب ندادی سوالا رو حالا باسوادی زیاد فشار نیار احمق کودن
    ویرایش توسط XXXXX X : 07-20-2014 در ساعت 10:21 PM

عضو عادی
    سپاس
    18
    20 بار در 5 پست تشکر شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط pesar16santi نمایش پست ها
    به این دو نگاره نگاه کنید هنگامی که این روانی که داره با خودش سخن میگه.و چند بار پاینامش(امضاش) رو جا به جا میکنه. که بگه آره این از من نیست
    فایل پیوست 145604

و پس از چند دمک که پاینامش (امضا) رو جا به جا میکنه این میشه نگارش
    فایل پیوست 145605
    نقل قول نوشته اصلی توسط pesar16santi نمایش پست ها

سلام دوست عزیز

اوایل که تاپیکاتو میخوندم فکر میکردم که تو این سایت یک نفر پیدا شده که بتونیم با هم بحث علمی و منطقی بکنیم ولی بعدش دیدم که شما وقتی نمیتونید یک جواب منطقی بدید و یا از نظر سواد و دانش کم میارید شروع میکنید به فحاشی و بیراهه زدن و وقتایی که فحش هم کارساز نیست و نمیدونید چی بگید فقط از چند تا شکلک استفاده میکنید و این چیزی جز کمبود دانشو نمیرسونه .

الآن هم ترجیح میدم که وارد بحثت نشم چون انقدر پیش پا افتاده هست که اعضای این سایت تنها واکنششون یه خنده ی مضحکانه باشه . من به دین اعتقاد راسخ دارم و بلدم هم از نظر علمی و هم منطقی اثباتش کنم و اگر هم قرار باشه روزی مثل تو ضد دین باشم مطمئن باش بهتر از تو میتونم مردمو از دین برگردونم نه مثل تو فقط با یک سری لفاظی و حرافی و.... وقتی هم که دیگه جواب منطقی نداشته باشم حتی اگه باور نداشته باشم حرف طرف مقابلو می پذیرم نه این که شروع کنم به فحاشی و یا این که بگم چرا شما امضای پروفایلتو عوض کردی. نه فقط این تاپیک بلکه تمام تاپیک هاتو دقیق مطالعه کردم و نتیجه ای که گرفتم کمبود دانشت بود اگه واقعا تصمیم داری بر ضد دین حرف بزنی اول باید راجع به چیزی که میخوای تکذیبش کنی مطالعه کنی شاید خیلی تلاش کنی که با یک نرم افزار یه متن بنویسی که تمام لغاتش پارسی باشه ولی هنوز نمیدونی که لغتی مثل تحمل عربیه . یا حتی هنوز تفاوت خاستن و خواستن رو نمیدونی و وقتی که کسی اینو بهت میگه تو بهش فحش میدی چون ضعیف هستی ، خیلی ضعیف تر از اون که فکرشو بکنی و این ضعف باز هم میگم به خاطر بی سواد بودنته ، سواد فقط این نیست که بتونی بخونی و بنویسی و یا از تو ویکی پدیا درباره ی ادیسون مطلب جمع کنی ، سواد اینه که بتونی حرف حسابو جواب بدی.

اگه دوست داری فحش بده یا بگو عرب پرست یا خرافی یا.... نمیدونم هر چی که بلدی بگو شاید با دشنام تهی میشی ولی نمیدونی چیزی که آرومت میکنه پشیمونی از اینه که چرا سالها مردمو بر علیه چیزی تشویق کردم که خودم ته دلم بهش اعتقاد دارم .

فقط یه چیز : دایره ی کوزه گر ز گوهر سازند / از کوزه همان برون تراود که در اوست.

4. 3 کاربر زیر به خاطر این پست مفید از osture تشکر کرده اند

33xxx (07-23-2014), afg- (07-23-2014), ali.hot7105 (07-23-2014)

عضو کهنه کار
    سپاس
    52
    نقل قول نوشته اصلی توسط osture نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

اوایل که تاپیکاتو میخوندم فکر میکردم که تو این سایت یک نفر پیدا شده که بتونیم با هم بحث علمی و منطقی بکنیم ولی بعدش دیدم که شما وقتی نمیتونید یک جواب منطقی بدید و یا از نظر سواد و دانش کم میارید شروع میکنید به فحاشی و بیراهه زدن و وقتایی که فحش هم کارساز نیست و نمیدونید چی بگید فقط از چند تا شکلک استفاده میکنید و این چیزی جز کمبود دانشو نمیرسونه .

الآن هم ترجیح میدم که وارد بحثت نشم چون انقدر پیش پا افتاده هست که اعضای این سایت تنها واکنششون یه خنده ی مضحکانه باشه . من به دین اعتقاد راسخ دارم و بلدم هم از نظر علمی و هم منطقی اثباتش کنم و اگر هم قرار باشه روزی مثل تو ضد دین باشم مطمئن باش بهتر از تو میتونم مردمو از دین برگردونم نه مثل تو فقط با یک سری لفاظی و حرافی و.... وقتی هم که دیگه جواب منطقی نداشته باشم حتی اگه باور نداشته باشم حرف طرف مقابلو می پذیرم نه این که شروع کنم به فحاشی و یا این که بگم چرا شما امضای پروفایلتو عوض کردی. نه فقط این تاپیک بلکه تمام تاپیک هاتو دقیق مطالعه کردم و نتیجه ای که گرفتم کمبود دانشت بود اگه واقعا تصمیم داری بر ضد دین حرف بزنی اول باید راجع به چیزی که میخوای تکذیبش کنی مطالعه کنی شاید خیلی تلاش کنی که با یک نرم افزار یه متن بنویسی که تمام لغاتش پارسی باشه ولی هنوز نمیدونی که لغتی مثل تحمل عربیه . یا حتی هنوز تفاوت خاستن و خواستن رو نمیدونی و وقتی که کسی اینو بهت میگه تو بهش فحش میدی چون ضعیف هستی ، خیلی ضعیف تر از اون که فکرشو بکنی و این ضعف باز هم میگم به خاطر بی سواد بودنته ، سواد فقط این نیست که بتونی بخونی و بنویسی و یا از تو ویکی پدیا درباره ی ادیسون مطلب جمع کنی ، سواد اینه که بتونی حرف حسابو جواب بدی.

اگه دوست داری فحش بده یا بگو عرب پرست یا خرافی یا.... نمیدونم هر چی که بلدی بگو شاید با دشنام تهی میشی ولی نمیدونی چیزی که آرومت میکنه پشیمونی از اینه که چرا سالها مردمو بر علیه چیزی تشویق کردم که خودم ته دلم بهش اعتقاد دارم .

نمیتونه جواب بده توهم میزنه این شخص احمقه چون با دید علمی نمیتونه جواب بده و علم در این شخص راه ندارد هر وقت با علم خود او را به چالش کشاندم طفره رفت الانم من این تاپیکو دیدم که جنابعالی اومدی نظر گفتی جواب دادم...الانم فک میکنه من تو هسم اینو باز از اون کوسه ننش در اورد...چون جواب واسه سوالات نداره و او را با علم به چالش کشاندم کم اورد..این اقا دیوانست ویه احمق از نوع کودن درجه بالاست.....

جواب هیچ سوالاتو از دید علم نمیتونه بده که متن زیره :
    ای که خاک بر سرت تو الاغ چرا انقد نفهمی چقد خری گاو از تو بهتر درک میکنه.....بهت میگم هر انچه علم بگویید من نیز قبول دارم که شامل ادیسون میشود نیازی به تکرار نیست... اگه علم بگویید قران کتاب بی ارزشی است من نیز قبول دارم ... چرا علم میگویید وقتی به لیوان اب یه ایه از قران بدان بخوانی به طور ...مداوم...مولکول های اب ان لیوان شکل گنبدی و منظم به هم میگیرن ...بگو باسواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب علم میتونست بگه نه کوسه شعره قران ؟؟؟؟؟؟؟ حتما از تو میترسیید تو چقد احمقی خودت بی خبری
    فک میکنی کی هسی و ارزشت در چه حده ....من تو رو یه احمق بی سواد میدونم از ارزشات گفتم تا بدونی... تو حتی نتونسی یه جواب بر پاییه ی علم بیاری ....یکی پروزه های ارشدم همین مولکول های اب بود تو بیسواد تر از اونی که بخوای جواب سوال های بالامو بدی خاک بر سر اسم ادیسونو لکه دار کردی ...ادیسون کجا تو کجا..تو شاش سگه در خونه ی ادیسون نیستی

خرافه پرست....سخنورترین ادما همواره خنگ تریین ادم ها .....
    ویرایش توسط XXXXX X : 07-21-2014 در ساعت 04:44 PM

عضو کهنه کار pesar16santi آواتار ها
    سپاس
    4
    609 بار در 163 پست تشکر شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط osture نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

تو دوست من نیستی.میدونی چرا؟ چون یه کسی هستی که از روی زور میخای زورتو خالی کنی.من با آدمها چندجور برخورد میکنم. کسایی که میان دشنام میدن اما درونشون پاکن. اینجور آدما رو یه جوری پاسخشون میدن که یادآوری بشه براشون که دشنام چیزه پلیده. کسایی هم همچون xxxxx x درونشون خوی کودنی پنهان است. اینجور آدما چون نمیدونم ما درباره چی گفتمان میکنیم و گفتمان و نوشتار درباره چیه و همینجوری دهنشو باز میکنه و دشنام میده. اینجور آدما رو باید آنچنان بری رو روانشون که به خودشونم دشنام بدن.که دیدی که چه جوری در پایان به خودشم دشنام داد.پس کسی که دشنام میده. یا باید براش فک زدن بزاری یا در پاسخ یه جورایی خوردش کنی که روانی بشه.تازه نوشتار ما درباره ادیسون و محمد نه درباره زورهای که از پیش در خودت نگه داری کردی اکنون بخای بیا اینجا خالی کنی.اگه درباره نوشتار میتونی گفتمان کنی من خیلی دوستانه باهات گفتمان میکنم. وگرنه خدانگهدار.هر سخنی باید درباره همون نوشتار باشه نه همچون تو و xxxxx x بی پیوستگی(بی ربط) سخن بگیم. ما داریم درباره یه چیزه دیگه گفتمان میکنیم و شما دارید درباره یه چیز دیگه.
    زمانی که ازدستم دلگیری دشنام میدی براین گمان که بادشنام تهی میشی وانگهی نمیدونی چیزی که آرومت میکنه پشیمونی ازاینکه سالها از اندیشه ات جداشدی وبه چیزیها پوچ و یاوه ها گرایش داری

عضو تازه کار
    سپاس
    18
    4 بار در 3 پست تشکر شده
    این قیاس درست نیست اصلا نمیشه محمدو با ادیسون مقایسه کرد میشه محمدو با موسی مقایسه کردیا سایر پیامبران مسیحی اما با ادیسون نمیشه مثل این میمونه که بیایم انیشتینو با یکی از امامان شیعه مقایسه کنیم!!!!!

عضو کهنه کار
    سپاس
    52
    اقایوون محترم این اقا دیوانست ودارای سواد نیست... به نوعی کم دارد ....اگر میخواهیید واقعیت را بدانید رجوع کنید به ابتدای حرفم و ببینید دیدگاه احمقانه ی ایشون با دیدگاه من از بعد علم... این اقا بی سواد و احمق میباشد.. وچون پاسخگو نیست قصه بافی میکند..علم در این شخص راه ندارد و به نوعی قصه باف است...ما در این دنیا همانا فقط علم را عقلانی قبول دارییم..اما این احمق حتی علم را رد کرده و میگویید حرف من است و این شخص خود احمق است...روجوع شود به ابتدای صفحه ببینید به کدام یک از سوالاتم پاسخ داده...

9. کاربران زیر برای این پست مفید از XXXXX X تشکر کرده اند:

ali.hot7105 (07-23-2014)

Banned
    سپاس
    1
    23 بار در 13 پست تشکر شده
    شاید مقایسه درست نباشه.اما اصل مطلب بی راه نیست.به دو دلیل اول اینکه اگر اسلامی نبود حمله اعراب به ایران هم نبود.حالا ساسانیان یا خوب بودن یا بد اما اعراب هزار برابر بدتر بودن.و دوم اینکه مردم در نهایت خودشون شورش میکردن دولت عوض میشد.نه اینکه بیگانه بیاد.
    دوم اینکه درسته جنهای امروز یا چند قرن قبل رو نمیشه انداخت گردن پیامبر اما جنگ های اون زمان چی؟جنگ با قبایل یهود چی؟

11. کاربران زیر برای این پست مفید از babak_67 تشکر کرده اند:

pesar16santi (07-22-2014)

عضو کهنه کار satan33 آواتار ها
    سپاس
    138
    28 بار در 20 پست تشکر شده
    عالی بود اونجاشا خلی خندم گرفت که وقتی برق میاد همه صلوات میفرستن انگار ممد برفو اختراع کرده...
    ------------------------------------------------------------------------------------
    ادیسون یه فراماسون شد در سن 29 سالگی و در سن 50 سالگی به درجه ی 33 رسید که تا حالا به جز جرج واشنگتون کسی نتونسته توی این زمان کوتاه با درجه ی 33 برسه و وقتی به درجه 33 میرسی میشه استاد اعضم(توی فیلم گیم اف ترونز استاد ه ماسون درجه ی هستن که از زنجیرشون مشخصه)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    امضا این آقای xxxxx x خیلی مشکوکه جملش خیلی آشناست برام

عضو تازه کار
    سپاس
    3
    10 بار در 8 پست تشکر شده
    امان از بیسوادی
    امان از بیسوادی
    اینقد کور کور نکن درست و حسابی جواب بده یه ذره هم تاریخ بخون
    همین ادیسونی که ازش حرف میزنی آدمی بود که یه کارگاه یا آزمایشگاه داشت که کلی دانشمند دیگه توش کار میکردن و هرچی اختراع میشد رو به اسم ادیسون ثبت میکردن مدرکش رو هم وقتی میبینیم که وقتی ادیسون یکی از دانشمنداش(تسلا) رو اخراج میکنه سر یه بحث احمقانه اون دانشمند خودش یه آزمایشگاه میزنه و کلی اختراع میکنه حتی دم آخری ادیسون کلی از کار خودش پشیمون بود.
    بعدشم من به هیچ عنوان از عربها حمایت نمیکنم چون اعتقادی ندارم که کی از چه نژادیه هممون مسلمونیم. همه از همدیگه حمایت میکنیم توی جنگ های صلیبی سربازای مسلمون حتی از خراسان ایران هم واس جهاد میومدن و اصن واس هیچکس مهم نبود که کی از چه نژادیه.تو فقط میخوای با این حرفا منو یه آدمی نشون بدی که میهن پرست نیستم اما تو دین من گفته که دوسداشتن وطن از ایمانه.بعدشم خدایی خیلی خنگی یعنی خیلی خیلی خنگی یه ذره تاریخ بخون
    بنظر تو تموم جنگای دنیا واسه دینه؟هیتلر یا اسکندر پست فطرت یا اصن خود ایران تو زمان ساسا نیان یا هخامنشیان جنگ واسه دین بود؟اصن چرا راه دور بریم؟همین یهودی ها بنظرت دارن واسه دین میجنگن اصن تا حالا میدونستی یهودیت یه نژاده نه دین اونا واس زمین و پول دارن میجنگن.
    اگه یه ذره سواد داشتی من نمیسوختم مسلمان ها همیشه تابع صلح بودن بغیر از بعضی موارد که حاکمان مسلمان واقعی نبودن.همیشه جنگ هاشون بخاطر حفظ حیثیت بود اگه فیلم ملک بهشت رو دیده باشی صلاح الدین ایوبی همیشه تابع صلحه فقط درآخر زمانی که به خواهرش بی حرمتی میشه(جدا از دین و مذهب) حمله میکنه.
    تو آدمی هستی که دنبال یه چیزی میگرده تا همه گناهارو بندازه گردنش و کوتاه تر از دیوار اسلام هم گیر نیاوردی.ولی بدون جنگ به هیچ عنوان تقصیر دین خدا نیس این عقل ناقصه مردمه که جنگ میخواد

14. کاربران زیر برای این پست مفید از 33xxx تشکر کرده اند:

ali.hot7105 (07-23-2014)