صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 64

تاپیک: عکس کاملا لخت یک زن و شوهر در پارک لاله تهران

عضو عادی
    سپاس
    5
    12 بار در 4 پست تشکر شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid tanhayi نمایش پست ها
    دوست عزيز تو با گفتن اين چرت و پرت ها فكر كردى فيلسوف هستى؛لحن حرفات و شيوه نوشتنت اصلا خوشم نيومد ؛با زبون خودت حرفاتو بنويس
    ممنون وحید جان

عضو عادی
    سپاس
    1
    6 بار در 4 پست تشکر شده
    کیرم تو کوس آبجیت با عکست.

عضو عادی
    سپاس
    5
    12 بار در 4 پست تشکر شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط akbarya نمایش پست ها
    کیرم تو کوس آبجیت با عکست.
    این برخورد نشان دهنده سن کم شماست.

عضو کهنه کار aliestil آواتار ها
    سپاس
    34
    4 بار در 4 پست تشکر شده
    خهخخخخخخخخخخخخ

عضو کهنه کار
    سپاس
    52
    50 بار در 38 پست تشکر شده
    ظاهرن شما کم دارید و از منطق بویی نبردیید و در ک نمیکنیید وبعد حرف میزنیید..چون هر که میتواند حرف بزند وبدان علم نداشته باشد..آقای محترم من حوصله ی بحث با ادمهای مثل تو رو که سوادشون در حد هیچه ندارم...سادهتر بایید فوش میدادم تا ساکت شی...آقای محترم جملات بالا حرف های خودم بود که یکی از پروزه هام در دانشگاه بر اثبات مجهولات جهان هستی از دید منطق فیزیک بوده است..این جملات هیچ منبع ندارد زیرا منبع ان خود من هستم...
    این جملات بالا به زبان بسیار ساده و ابتدایی وخلاصه بیان کردم..یعنی ما هر انچه به ما میرسد حاصل بازتاب خود ما میباشد یاهمون نیرو که در بازه ی زمان گفتم باسواد....یعنی زدن تاپیک خود دارای مجموع جواب میباشد چه بد و چه خوب..و با توجه به نوع تاپیک و موضوع منحرف کننده که شامل آن عکس میباشد..از لحاظ منطق کاربردی در روانشناختییه رفتاری چون سایت سکس شهوت را میطلبد واین بدیهی است.. و شخص از سویی دارای امیال شهوت بوده که دارای عوامل گوناگون میباشد..که مبحث ان گسترده و زیاد است اینجا نمیشود....
    یعنی تا شهوت نباشد این سایت نیست...پس شهوت است که مشمول سایت میشود و وجودی پیدا میکند..که مشمول این تاپیک نمیشود...ودر سایت دیگر کاربرد دارد...این سایت یا طراح یا مدیر به عنوان سایت شهوت طراحی کرده نه چیز های دیگه...طبق تعریف زدن این تاپیک سبب رفتار خاص از سوی اشخاص که به معنی خیلی ساده تر همان فوش میشود...چون انتظار دیگری نمیشود داشت و بدیهی است ...نخواسم بیشتر توضیح بدم چون خیلی مبحث ان گستردست و این جمله ی از لحاظ منطق فیزیک بوده و منبع ان که از خودم است گواه بر ان است....
    زندگی از ماست که بر ماست..هر انچه در بازه ی زمان سوی ما پیش آید حاصل کنش از سوی نیرویست که اجسام یا خود شخص وارد میکند و ان نیرو بر دیگران بصورت همسان وارد میشود و این نیرو با شتاب نا همسان بر خود شخص که شما باشید وارد میشود...ما ایرانییم و خود بر فرهنگ ایران پایبند نیسیم...با گفتن وازه ی امر مرا دستوری کردید...انتها شامل بازه است و ممکن است محدود یا نا محدود باشد و به زمان بر میگردد نه موضوع...چون موضوع شامل مفاهییم است...باید بگویید یه طنز در آخر موضوع ...موفق باشیید و عمق گرا باشید نه جزء

عضو کهنه کار
    سپاس
    52
    50 بار در 38 پست تشکر شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط XXXXX X نمایش پست ها
    ظاهرن شما کم دارید و از منطق بویی نبردیید و در ک نمیکنیید وبعد حرف میزنیید..چون هر که میتواند حرف بزند وبدان علم نداشته باشد..آقای محترم من حوصله ی بحث با ادمهای مثل تو رو که سوادشون در حد هیچه ندارم...سادهتر بایید فوش میدادم تا ساکت شی...آقای محترم این جملات حرف های خودم بود که یکی از پروزه هام در دانشگاه بر اثبات مجهولات جهان هستی از دید منطق فیزیک بوده است..این جملات هیچ منبع ندارد زیرا منبع ان خود من هستم...
    این جملات به زبان بسیار ساده و ابتدایی وخلاصه بیان کردم..یعنی ما هر انچه به ما میرسد حاصل بازتاب خود ما میباشد یاهمون نیرو که در بازه ی زمان گفتم باسواد....یعنی زدن تاپیک خود دارای مجموع جواب میباشد چه بد و چه خوب..و با توجه به نوع تاپیک و موضوع منحرف کننده که شامل آن عکس میباشد.....از لحاظ منطق کاربردی در روانشناختییه رفتاری چون سایت سکس شهوت را میطلبد واین بدیهی است.. و شخص از سویی دارای امیال شهوت بوده که دارای عوامل گوناگون میباشد..که مبحث ان گسترده و زیاد است اینجا نمیشود....
    یعنی تا شهوت نباشد این سایت نیست...پس شهوت است که مشمول سایت میشود و وجودی پیدا میکند..که مشمول این تاپیک نمیشود...ودر سایت دیگر کاربرد دارد...این سایت یا طراح یا مدیر به عنوان سایت شهوت طراحی کرده نه چیز های دیگه...طبق تعریف زدن این تاپیک سبب رفتار خاص از سوی اشخاص که به معنی خیلی ساده تر همان فوش میشود...چون انتظار دیگری نمیشود داشت و بدیهی است ...نخواسم بیشتر توضیح بدم چون خیلی مبحث ان گستردست ...................... این جمله ی از لحاظ منطق فیزیک بوده و منبع ان که از خودم است گواه بر ان است....
    زندگی از ماست که بر ماست..هر انچه در بازه ی زمان سوی ما پیش آید حاصل کنش از سوی نیرویست که اجسام یا خود شخص وارد میکند و ان نیرو بر دیگران بصورت همسان وارد میشود و این نیرو با شتاب نا همسان بر خود شخص که شما باشید وارد میشود...ما ایرانییم و خود بر فرهنگ ایران پایبند نیسیم...با گفتن وازه ی امر مرا دستوری کردید...انتها شامل بازه است و ممکن است محدود یا نا محدود باشد و به زمان بر میگردد نه موضوع...چون موضوع شامل مفاهییم است...باید بگویید یه طنز در آخر موضوع ...موفق باشیید و عمق گرا باشید نه جزء
    زندگی از ماست که بر ماست..هر انچه در بازه ی زمان سوی ما پیش آید حاصل کنش از سوی نیرویست که اجسام یا خود شخص وارد میکند و ان نیرو بر دیگران بصورت همسان وارد میشود و این نیرو با شتاب نا همسان بر خود شخص که شما باشید وارد میشود...ما ایرانییم و خود بر فرهنگ ایران پایبند نیسیم...با گفتن وازه ی امر مرا دستوری کردید...انتها شامل بازه است و ممکن است محدود یا نا محدود باشد و به زمان بر میگردد نه موضوع...چون موضوع شامل مفاهییم است...باید بگویید یه طنز در آخر موضوع ...موفق باشیید..
    ویرایش توسط XXXXX X : 07-26-2014 در ساعت 04:35 PM

عضو عادی
    سپاس
    5
    12 بار در 4 پست تشکر شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط xxxxx x نمایش پست ها
    ظاهرن شما کم دارید و از منطق بویی نبردیید و در ک نمیکنیید وبعد حرف میزنیید..چون هر که میتواند حرف بزند وبدان علم نداشته باشد..آقای محترم من حوصله ی بحث با ادمهای مثل تو رو که سوادشون در حد هیچه ندارم...سادهتر بایید فوش میدادم تا ساکت شی...آقای محترم جملات بالا حرف های خودم بود که یکی از پروزه هام در دانشگاه بر اثبات مجهولات جهان هستی از دید منطق فیزیک بوده است..این جملات هیچ منبع ندارد زیرا منبع ان خود من هستم...
    این جملات بالا به زبان بسیار ساده و ابتدایی وخلاصه بیان کردم..یعنی ما هر انچه به ما میرسد حاصل بازتاب خود ما میباشد یاهمون نیرو که در بازه ی زمان گفتم باسواد....یعنی زدن تاپیک خود دارای مجموع جواب میباشد چه بد و چه خوب..و با توجه به نوع تاپیک و موضوع منحرف کننده که شامل آن عکس میباشد..از لحاظ منطق کاربردی در روانشناختییه رفتاری چون سایت سکس شهوت را میطلبد واین بدیهی است.. و شخص از سویی دارای امیال شهوت بوده که دارای عوامل گوناگون میباشد..که مبحث ان گسترده و زیاد است اینجا نمیشود....
    یعنی تا شهوت نباشد این سایت نیست...پس شهوت است که مشمول سایت میشود و وجودی پیدا میکند..که مشمول این تاپیک نمیشود...ودر سایت دیگر کاربرد دارد...این سایت یا طراح یا مدیر به عنوان سایت شهوت طراحی کرده نه چیز های دیگه...طبق تعریف زدن این تاپیک سبب رفتار خاص از سوی اشخاص که به معنی خیلی ساده تر همان فوش میشود...چون انتظار دیگری نمیشود داشت و بدیهی است ...نخواسم بیشتر توضیح بدم چون خیلی مبحث ان گستردست و این جمله ی از لحاظ منطق فیزیک بوده و منبع ان که از خودم است گواه بر ان است....
    دوست خوبم.
    یک کلمه از متن بلندتون رو نخوندم

ولی مشخص از نکات فلسفی و .. درش یاد کردید

لازم شد بگم ،
    جناب فیلسوف و همه چی دان. اگر ادعای دانشتون میشه بفرمایید انجمن های علمی ، شخصی که این کلماتو ذکر میکنه عملا باشید شخصی متشخص باشه نه شخصی که عکس با شورت و دست به سینه روی آواتارشه

بفرمایید فحش بدید الان آزادید .

بازم از روی ادبم از شما عذر میخوام

بدرود xxxxx x

8. 2 کاربر زیر به خاطر این پست مفید از mmotel تشکر کرده اند

S.Khedira (07-30-2014), Vahid tanhayi (07-26-2014)

عضو کهنه کار Vahid tanhayi آواتار ها
    سپاس
    44
    906 بار در 101 پست تشکر شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط mmotel نمایش پست ها
    دوست خوبم.
    یک کلمه از متن بلندتون رو نخوندم

ولی مشخص از نکات فلسفی و .. درش یاد کردید

لازم شد بگم ،
    جناب فیلسوف و همه چی دان. اگر ادعای دانشتون میشه بفرمایید انجمن های علمی ، شخصی که این کلماتو ذکر میکنه عملا باشید شخصی متشخص باشه نه شخصی که عکس با شورت و دست به سینه روی آواتارشه

بفرمایید فحش بدید الان آزادید .

بازم از روی ادبم از شما عذر میخوام

بدرود xxxxx x
    Mmotel ديگه ادامه نده الان مياد با حرف هاى علمي اش باز ما رو گيج ميكنه؛دست از سرش بكش من خودم جوابش رو ندادم بلكه بره پى كارش؛
    براى تشكر از من گزينه سپاس را بزنيد

عضو عادی
    سپاس
    5
    12 بار در 4 پست تشکر شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid tanhayi نمایش پست ها
    Mmotel ديگه ادامه نده الان مياد با حرف هاى علمي اش باز ما رو گيج ميكنه؛دست از سرش بكش من خودم جوابش رو ندادم بلكه بره پى كارش؛
    Vahin jan dadash dge nemizare adam khodesho control kone.
    dame shoma ham garm

عضو کهنه کار شاهین کون کن آواتار ها
    سپاس
    476
    142 بار در 68 پست تشکر شده
    خ خ خ خ خ ه خه خه خه.دهنت سرویس

کلمات کلیدی این تاپیک