صفحه 2 از 10 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 96

تاپیک: اولین بار کی سکس داشتید؟ چطور بود؟

Banned
    سپاس
    0
    1,146 بار در 367 پست تشکر شده
    بله ادمین جان خاطره سکس می خوای اره دارم باور کن دارم چه اساسی سکسی دارم شنیدنی ولی تا اون تاپیک عکس من ولیلا را درست نکنید که هی اخطار میده وجیگر ادم رو بالا میاره از خاطره خبری نیست حالا دیگه خود دانی

Junior Member
    سپاس
    0
    7 بار در 3 پست تشکر شده
    سلام ماری جون.این خاطره ای که نوشتم داستان نبود . واقعیت داشت .منم زیاد بلد نبودم اب تابش بدم.شما ببخشی.چشم.مرسی از نظرت عزیزم

Banned
    سپاس
    0
    1,146 بار در 367 پست تشکر شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط sasan نمایش پست ها
    :Dbah bah hala fahmidam chera leila migoft biam inja ozv sham areh mary injast han na azizi ma nistim hosle kal kal nadaram vali hala khasti bia ye tapic bezar shayad ragham zadam barat khatere sex ham daram albat age ye nafar ejaze bede bande tarif mikonam:D
    اهای سوسک فرموده بودین اهل بچه بازی نیستین چی شد ببینم اومدی مثلا حال منو بگیری اره ....نه داداش من هنوز منو نشناختی ببین من خود زنی میکنم ولی به اشقالی مثل تو باج نمی دم حالا یه حرف دارم برای همه بروبچه های سایت حال وهول اره من احمق بلانسبت شما خر با این اقا ساسان که البته خرتر از بنده تشریف دارن سکس داشتم اساسی اره اقا جان داشتم خودم هم قبلا عرض کردم که خاطره اون رو براتون می گم ولی حالا که خود عنترش اومده بذارین خودش تعریف کنه ذوق مرگ بشه بچمون حالا دیگه شما ببین من چقدر احمقم که بااین احمق تر ازخودم رفتم سانفرانسیسکو اره بابام جان فقط به اون دخترا دیگه بگم مثل من خر نشین یه وقت بله سفر سانفرانسیسکو این اقا ساسان از تجریش خارج نشده تموم میشه اونوقت باید با تاکسی خطی برگردین خونه اونم ......حالا دیگه خود دانید
    تاپیک کل کل رو خودتون زحمتشو بکشین بنده در خدمتم

Junior Member
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    چه چیزی بیشتر با عث شد با یه دختر سکس داشته باشی ؟ ترس ... دسترسی راحت تر یا تمایل بیشتر ...

Junior Member
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    اولین خاطره سکسی من مربوط به اخر دوران دانشجوئیه . باورتون نمیشه تو اتوبوس مسی تهران مشهد یه زن جوون که بعدا فهمیدم شاهرودیه نیمه های شب پاشو از صندلی پشت سرم رد کرد جلو و با انگشتای پا شروع کرد به ضربه زدن . حسابی تحریک شده بودم پاها شو گرفتم و مالیدن شروع شد وقتی ماشین واسه شام نگه داشت منتظر شدم و صندلیمو عوض کردم رفتم پشت سرش که جای خالی داشت ..... از کنار صندلی اروم گردن و گوششو نوازش کردم ... کم کم دستمو بردم داخل بلوزش ...گلوشو نوازش کردم ...دستمو اروم گرفت و برد پایین سینه هاشو از داخل سوتینش در اوردم وحسابی مالیدم ...نوکشو فشار دادم شروع کرد به چنگ زدن و ناخن کشیدن من هم لج کرده بودم محکمتر میچلوندم ......پررو شده بودم دستمو بردم پایین تر تا به شلوارش رسید یه کم مقاومت کرد ولی دکمه شلوارشو با بدبختی باز کردم .... بزور دستم به بالای کسش میرسید شروع کردم به نوازش موهای کسش ...... یهو متوجه شدم یکی از مسافرهای ردیف کناری شک کرده .... پدرسوخته مارو از همه چی انداخت .... منتظر شدم خوابش ببره تا دوباره شروع کنم اما مگه میخوابید لامصب ..... اونقده معطلم کرد که ناغافل طرف مقابلم با برادرش که چند صندلی اونورتر نشسته بود به شاهرود که رسیدیم پیاده شدند بدون اینکه فرصت کنم اسم و شماره تلفن و .... طرفو بگیرم . خلاصه با اینکه کوتاه و ناتموم بود ولی بخاطر هیجانی که داشت هیچوقت از ذهنم نمیره ... امیدوارم شما هم با خاطره من حال کرده باشین . هر کدوم از دوستان که دوست داشته باشن میتونن شماره تماس یا ایمیلشون رو به ادرس من ایمیل کنه : pooyarezaee95 @yahoo.com

Junior Member
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    پویا جان باید حاطره جالبی رو داشته باشی. الان هم همین خس رو داری؟

Junior Member mehdisalehi153 آواتار ها
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    :confused:salam khili dost daram khaterato bedonam ya benvis hame bekhonan ya baram befrest hatman age mishe

Junior Member
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    من تا حالا سکس نداشتم

Junior Member Epicur آواتار ها
    سپاس
    0
    16 بار در 7 پست تشکر شده
    اولین بار در دوره سربازی. با یه جنده خیابونی

Junior Member
    سپاس
    0
    2 بار در 2 پست تشکر شده
    اولین سکس من ماله 6 سال پیش بود 20 سالم بود سکس کامل منظورمه که دختر عمه ام بود دیگه به من نداد چون کیرم یکم بزرگه ولی همون بارم حال داد تا چند ماه کون واسش کون نشد پشیمونم

11. کاربران زیر برای این پست مفید از erfan تشکر کرده اند:

ROONEY (11-21-2013)