صفحه 7 از 10 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 96

تاپیک: اولین بار کی سکس داشتید؟ چطور بود؟

عضو تازه کار
    سپاس
    0
    کلاس اول راهنمایی بودم خیلی هم خوشگل و ناز بودم همه پسرا چه فامیل و چه غریبه یه جورایی نگام میکردن یه برادر دارم که کلاس اول دبستان بود ما تو یه اتاق میخوابیدیم بین اتاق ما و بابا و مامانم یه پنجره بود که با شیشه مات و رنگی پوشیده بود گاهی اوقات شبا که خواب بودیم یه صداهایی از اتاقشون میومد که نامفهوم بود خیلی دلم میخواست ببیینم چی میگن و چیکار میکنن یه روز که خونه خالی بود رفتم یه پیچ گوشتی اوردم و گوشه پایین پنجره روسوراخ کردم البته شکوندم تا صداهاشونو بشنوم یه شب کاه نصف شب بود دیدم دره صدا میاد دیدم برادرم نیس تا بلند شدم اومد داخل رفته بود دسشویی رفت تو تختش من که کنجکاو بودم دیگه طاقت نیووردم و رفتم ببینم چی میگن یهو زد سرم که یه نگاهی هم بندازم ...وای سرم گیج رفت و نزدیک رود بیوفتم اومدم تو تختم دیدم داداشم داره نگام میکنه البت اتاق نورش خیلی کم بود یهو بلند شد و رفت نگا گرد دیدم اومد گفت دارن چکار می کنن چرا هیچی تنشون نیس منم نا مردی نکردم همه چیو درباره کس و کون گاییدن لاسیدن و ساک زدن لیسیدن و..... براش تعریف کردم م اونقد حشری شدم که تا صب دوتایمون مثل بابا و مامان لخت تو بقل هم خوابیدیم هم اون حسابس کسمو لیسید هم من کیر کوچولوی یه پسر هفت ساله رو خوردم ..ادامه داره

عضو کهنه کار فرزین66 آواتار ها
    سپاس
    1
    39 بار در 26 پست تشکر شده
    نمی دونم چی بهت بگم.آخه نامرد،شعبان بی مخ ازتوعاقل تره.بی شعوربااون بچه چیکارداشتی.خیلی تهفس میخوادادامش هم بده.هرزه
    ?sex family is FORBIDDEN...Oftad
    ویرایش توسط فرزین66 : 04-28-2013 در ساعت 09:28 PM
    اگه دنیامردونگی سرش می شد،اسمش زنونه نبود!

3. 3 کاربر زیر به خاطر این پست مفید از فرزین66 تشکر کرده اند

maziyar_sunlight (04-07-2014),nazijj_666 (12-29-2013),باغیرت (02-11-2014)

عضو تازه کار
    سپاس
    9
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    اولین سکس من:هیچ وقت یام نمیره سوم دببرستان بوم منو دوستم تو خواهر ناز دوست شده بودیم ماه بودن ترتیبشونو دادیم یادش بخیر

Banned
    سپاس
    0
    17 بار در 14 پست تشکر شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط Admin نمایش پست ها
    «وبکم» دختر شیـــــــــــــــــــطون
    uppit.com/4lqd4sxxmy7r/samira15.rar
    

Junior Member
    سپاس
    0
    0 بار در 0 پست تشکر شده
    من کس میخوام

Junior Member
    سپاس
    0
    5 بار در 2 پست تشکر شده
    خداییش کدوم دختر اول راهنمایی این چرت و پرت ها رو می دونه ساک زدن و ..
    پسر هفت ساله و ......
    بی خیال

8. 3 کاربر زیر به خاطر این پست مفید از free sara تشکر کرده اند

nazijj_666 (12-29-2013),shahaviz (11-21-2013),باغیرت (02-11-2014)

Junior Member
    سپاس
    0
    5 بار در 2 پست تشکر شده
    اولین سکس هرکس تعیین می کنه که عاشق لز میشه یا گی یا سکس
    و به هر کدوم که تبدیل بشی
    لز یا گی باشی یعنی بیمار و معتاد هستی که ترکش وحشتناک شایدم غیر ممکن باشه
    هر بار فکرش عذاب وجدان داره و انجام میدی ولی همیشه پشیمونی
    به خودت قول میدی ولی باز نمیتونی

10. 2 کاربر زیر به خاطر این پست مفید از free sara تشکر کرده اند

maziyar_sunlight (04-07-2014),باغیرت (02-11-2014)

Member
    سپاس
    1
    3 بار در 3 پست تشکر شده
    سلام asall جون . من مهران هستم مشاور ازدواج و سکس. سکس رو آموزش میدم. سکسم طولانی و عالیه . ماساژور هم هستم. لطفا به darghalbemani_6900@yahoo.com پیام بده و به 09360069987 زنگ بزن. مطمئن باش پشیمون نمیشی. منتظرتم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Asall نمایش پست ها
    ببین
    اولینبارو نمیدونم ولی آخرینبار همین دو سه ساعت قبل بود جای پسرای سایت خالیبود

Member
    سپاس
    1
    3 بار در 3 پست تشکر شده
    سلام لیلا جون . مهرانم مشاور ازدواج و سکس. سکس رو با روشهای زیاد و جدید آموزش میدم. ماساژور حرفه ای هم هستم. سکسم طولانی و کامله . ورزشکار و قویم. لطفا به darghalbemani_6900@yahoo.com پیام بده و به 09360069987 زنگ بزن. مطمئن باش پشیمون نمیشی. منتظرتم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط leylazand نمایش پست ها
    کلاس اول راهنمایی بودم خیلی هم خوشگل و ناز بودم همه پسرا چه فامیل و چه غریبه یه جورایی نگام میکردن یه برادر دارم که کلاس اول دبستان بود ما تو یه اتاق میخوابیدیم بین اتاق ما و بابا و مامانم یه پنجره بود که با شیشه مات و رنگی پوشیده بود گاهی اوقات شبا که خواب بودیم یه صداهایی از اتاقشون میومد که نامفهوم بود خیلی دلم میخواست ببیینم چی میگن و چیکار میکنن یه روز که خونه خالی بود رفتم یه پیچ گوشتی اوردم و گوشه پایین پنجره روسوراخ کردم البته شکوندم تا صداهاشونو بشنوم یه شب کاه نصف شب بود دیدم دره صدا میاد دیدم برادرم نیس تا بلند شدم اومد داخل رفته بود دسشویی رفت تو تختش من که کنجکاو بودم دیگه طاقت نیووردم و رفتم ببینم چی میگن یهو زد سرم که یه نگاهی هم بندازم ...وای سرم گیج رفت و نزدیک رود بیوفتم اومدم تو تختم دیدم داداشم داره نگام میکنه البت اتاق نورش خیلی کم بود یهو بلند شد و رفت نگا گرد دیدم اومد گفت دارن چکار می کنن چرا هیچی تنشون نیس منم نا مردی نکردم همه چیو درباره کس و کون گاییدن لاسیدن و ساک زدن لیسیدن و..... براش تعریف کردم م اونقد حشری شدم که تا صب دوتایمون مثل بابا و مامان لخت تو بقل هم خوابیدیم هم اون حسابس کسمو لیسید هم من کیر کوچولوی یه پسر هفت ساله رو خوردم ..ادامه داره

عضو عادی rezajoker آواتار ها
    سپاس
    29
    4 بار در 4 پست تشکر شده
    هه کس ننت ajabzz